Reklama
Reklama

Kobiety o tych 4 znakach zodiaku są najbardziej zaborcze. Trzymają partnerów pod kloszem

Odrobina zazdrości w związku wcale nie jest zła. Najczęściej świadczy ona o tym, że zależy nam na naszym partnerze. Astrologowie twierdzą jednak, że niektórzy przedstawiciele gwiezdnej dwunastki zupełnie nie potrafią kontrolować tego uczucia. Gdy tylko zostają ugodzeni strzałą amora, z zazdrości i w obawie przed porzuceniem szybko zaczynają kontrolować ukochaną osobę. Oto 4 znaki zodiaku, które są najbardziej zaborcze w związku.

Ograniczanie partnera w związku, to prosta droga do jego ucieczki. A jednak niektórzy przedstawiciele gwiezdnej dwunastki zdają się mieć na ten temat odmienną opinię. 

Astrologom udało się nawet wyróżnić 4 najbardziej zaborcze znaki zodiaku, czyli osoby, których stereotypowe cechy świadczą o skłonnościach do dominacji, chorobliwej zazdrości i kontrolowania ukochanej osoby. Kto chce mieć swoją "drugą połówkę" na wyłączność?

Znaki zodiaku, które są najbardziej zaborcze w związkach: Byk (od 21 kwietnia do 20 maja)

Byk jest naszym numerem jeden na naszej niechlubnej liście najbardziej zaborczych znaków zodiaku. Są to osoby o najbardziej dominującym charakterze z całego ziemskiego trygonu. Są pracowite i samodzielne, ale przez to drugie - również nieufne wobec kogokolwiek innego, niż samego siebie. 

W życiu skupiają się na rzeczach praktycznych. Byki pragną dobrze zarabiać i z reguły im to wychodzi, ponieważ mają naturalny talent do gromadzenia rzeczy i pieniędzy. Ma swoje zalety, ale również wady. A to dlatego, że gdy się zapomną, również swojego partnera mogą zacząć traktować przedmiotowo...

Znaki zodiaku, które są najbardziej zaborcze w związkach: Lew (od 23 lipca do 22 sierpnia)

Wśród zaborczych znaków zodiaku uwzględnić trzeba również charyzmatyczne Lwy. Jako przedstawiciele ognistego trygonu, mają w sobie mnóstwo życiowej energii, są pewne siebie i... potrafią zmanipulować swojego partnera. Zwłaszcza, gdy jest nim uczuciowy Rak lub Ryba, które łatwo mogą ulec ich urokowi osobistemu. 

Lwy potrafią być kochane i szczere do momentu, gdy to one brylują w towarzystwie. Jednak, gdy tylko druga połówka zacznie cieszyć się większym zainteresowaniem i da im powody do zazdrości, staną się wobec niej bardzo zaborcze. Być może nawet tego stopnia, że spróbują ograniczać jej kontakt ze znajomymi. 

Znaki zodiaku, które są najbardziej zaborcze w związkach: Panna (od 23 sierpnia do 22 września)

Panna chce mieć wszystko dokładanie zaplanowane. Jest szczegółowa i dokładna, co w pracy jest zaletą, ale w związku niekoniecznie. Osoby spod tego znaku zodiaku mają skłonności do kontrolowania życia swojego partnera, co na dłuższą metę może okazać się nie do zniesienia. Zwłaszcza dla spontanicznych znaków zodiaku (z trygonu powietrza), dla których podstawą w relacjach jest brak przymusu i przestrzeń na samorealizację.

Jeżeli Panna poczuje, że bliska osoba nie mówi jej wszystkiego, nie będzie w stanie spokojnie zasnąć. Może wówczas popaść w obsesję, która doprowadzi ją do uważnego obserwowania i szpiegowania drugiej połówki, np. przez sprawdzanie jej telefonu. W dodatku Panna nie będzie widziała w tym swojej winy. Przecież nie od dziś wiadomo, że ten znak zodiaku wie wszystko najlepiej...

Znaki zodiaku, które są najbardziej zaborcze w związkach: Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

Które znaki zodiaku są najbardziej zaborcze? W rankingu uplasował się również Koziorożec. W tym przypadku możemy mieć jednak do czynienia ze słynnym syndromem "psa ogrodnika".  Te osoby świadomie oddalają się od swojego partnera, aby całą energię skupić na pracy. Same nie stronią także od flirtów "na boku", jeśli tylko te mogą przynieść im korzyści.

Zaczynają więc traktować drugą osobę jak pewnik i są spokojne do chwili, w której druga osoba również przestanie zabiegać o ich względy. Koziorożce są spragnione atencji. Dlatego, gdy wyczują obojętność, wszędzie będą wypatrywać dowodów zdrady. W ten sposób pasja Koziorożca zostanie na nowo rozbudzona. Pytanie tylko, czy ten miłosny ogień nie spali wszystkiego wokół.

Zobacz też:

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

Te znaki zodiaku są najbardziej rozrzutne. Oszczędzanie to dla nich prawdziwa męka

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku