Reklama
Reklama

Trzy znaki zodiaku oznaczające chciwość. Na te osoby uważaj

Znaki zodiaku stanowią dla wielu osób wskazówkę odnośnie do cech charakteru. Patrząc na datę urodzenia innych, można dowiedzieć się wielu interesujących rzeczy. Przedstawiamy trzy znaki zodiaku, które oznaczają chciwość.

Pomimo tego, że znaki zodiaku nie są rzeczywistym wyznacznikiem cech charakteru ani dyscypliną naukową, to wiele osób wierzy, że czas urodzenia może mieć wpływ na to, kim ktoś jest. Jedną z najmniej pożądanych cech, jest chciwość. Które znaki zodiaku ją oznaczają?

Wszyscy jesteśmy w jakimś stopniu podatni na pieniądze, żądzę akceptacji społeczeństwa, czy potrzebę posiadania rozmaitych dóbr materialnych. Według astrologii osoby spod konkretnych znaków zodiaków mają jednak większe skłonności do chciwości. O których mowa?

Znaki oznaczające chciwość: Baran

Osoby spod znaku Barana lubią się targować, ponieważ zawsze chcą otrzymać jak najwięcej, za nieduże pieniądze. Zodiakalne Barany kochają wyprzedaże i często odwiedzają portale z odzieżą używaną, czy przeglądają lokalne ogłoszenia kupna/ sprzedaży.

Barany nie mają też nic przeciwko temu, aby korzystać z uprzejmości innych. Odpowiadają - "tak" na propozycje postawienia drinka, czy unikają dzielenia się kosztami przy wspólnym posiłku, starając przenieść je na inne osoby. Wynaturzenie tych cech może sprawić, że Barany staną się wyjątkowo chciwe.

Znaki oznaczające chciwość: Lew

Lwy cechują się bystrością. Jednocześnie łakną uwagi i uwielbiają pławić się w luksusie. Dopiero wtedy czują się swobodnie. Jeśli okoliczności nie sprzyjają życiu w ekskluzywnych warunkach, a pieniądze nie sprawiają, że uwaga skupia się na nich, Lwy są zdolne do wielu rzeczy.

Chciwość Lwów nie objawi się w ordynarny sposób. Sprawdzą najpierw rozwiązania, które nie zdemaskują od razu ich intencji. Wpierw zmienią konto w banku na korzystniejszą ofertę. Później zrezygnują z drogocennych prezentów dla bliskich osób, a niekiedy posuną się nawet do przestępstw podatkowych. W wyjątkowych przypadkach chciwość może motywować wszystkie działania Lwów.

Znaki oznaczające chciwość: Skorpion

U Skorpionów chciwość nie dotyczy wyłącznie sfery finansów. Osoby spod tego znaku zodiaku mogą również łaknąć uwagi innych. Dlatego są często zaborcze w miłości. Nie znoszą, gdy ich partner spędza dużo czasu z przyjaciółmi.

Kiedy Skorpiony czują, że tracą panowanie nad sytuacją, rozpoczynają manipulowanie. Są w stanie grać na emocjach, budzić współczucie lub stać się agresywnymi. Wszystko po to, żeby zdobyć jak najwięcej zainteresowania osoby, którą wezmą sobie na cel.

Zobacz też:

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku