Reklama
Reklama

3 znaki zodiaku najgorszych teściowych. Zamienią życie synowej w piekło

Znaki zodiaku najgorszych teściowych nie powinny być kluczowe przy ocenie matki partnera. Astrologowie uważają jednak, że powinniśmy poznać je jeszcze przed ślubem. To pozwoli nam choć trochę poznać wady osób, z którymi najprawdopodobniej będziemy mieć do czynienia przez resztę życia. Oto trzy znaki zodiaku najgorszych teściowych, które są tak wścibskie i złośliwe, że mogą zamienić życie synowej w piekło.

Relacje z matką partnera nie muszą być idealne, ale dobrze byłoby choć trochę dogadywać się z przyszłą teściową. Niestety to nie zawsze jest łatwe, a astrologowie uważają, że w gronie gwiezdnej dwunastki znajdują się aż trzy znaki zodiaku kobiet, które częściej od innych utrudniają życie wybrankom swoich synów. 

Wiadomo, że charakter człowieka nie zależy wyłącznie od daty urodzenia, jednak warto poznać znaki zodiaku najgorszych teściowych, które są najbardziej wymagające i zazdrosne o swoich synów, więc będą czujnym okiem obserwować swoją synową.

Znaki zodiaku najgorszych teściowych. Życie z nimi nie będzie łatwe

Nie wszystkie Polki mają dobry kontakt z teściową. Wina może leżeć po obu stronach, jednak najczęściej to te drugie nie potrafią pogodzić się z faktem, że ich dzieci dorastają. Gdy syn się zakocha, stają się zaborcze i zamiast życzyć mu szczęścia, utrudniają mu budowanie szczęśliwego związku. 

W poprzednim artykule opisaliśmy 3 znaki zodiaku najlepszych teściowych. Teraz wreszcie przyszła pora na to, aby dowiedzieć się, jakie są znaki zodiaku najgorszych teściowych, które mogą zamieć życie synowej w piekło. Na niechlubnej liście znalazły się:

  • Lwy
  • Panny
  • Skorpiony

Lew (23 lipiec - 22 sierpień): Nie da się "przyćmić" synowej. Będzie walczyć o uwagę syna

W rankingu najgorszych teściowych wysoko uplasowały się Lwice. To charyzmatyczne kobiety, które potrafią zrobić dobre pierwsze wrażenie. Serce synowych zdobywają poczuciem humoru i pewnością siebie, a na pierwszy rzut oka wcale nie wydają się zaborcze.

Trzeba mieć jednak świadomość, że kobiety spod znaku Lwa to największe atencjuszki w całym zodiaku. Pragną być zawsze w centrum uwagi, więc nigdy nie dadzą odgrywać synowej pierwszych skrzypiec. Aby skupić na sobie uwagę, mogą posunąć się nawet do tego, aby na ślub dziecka założyć białą sukienkę...

Panna (24 sierpień - 23 wrzesień): Będzie się wtrącać i dzwonić po nocach. Wytknie najmniejszy błąd

Panna jest najbardziej zaradną teściową w całym zodiaku. Bez wysiłku potrafi zorganizować czas całej swojej rodzinie, świetnie gotuje, a jej dom zawsze lśni czystością. To gospodyni, z którą mało kto może się równać. I właśnie w tym tkwi problem... bo wymagania kobiety spod znaku Panny względem żony ukochanego syna są prawie niemożliwe do spełnienia. 

Teściowa spod znaku Panny jest nadopiekuńcza. Zatroskana o dobro swojego dziecka będzie więc dzwonić do niego po nocach i odwiedzać jego dom bez uprzedzenia. A gdy zauważy niedociągnięcia w zachowaniu swojej synowej, będzie wytykać jej najmniejsze błędy przy każdej okazji. 

Skorpion (23 październik - 21 listopad): Nigdy nie zaufa synowej. Będzie traktować ją z chłodnym dystansem

Skorpion to chyba najgorsza teściowa w całym zodiaku. Wydaje się otwarta i zaciekawiona przyszłą synową. Możliwe, że spróbuje się nawet z nią zaprzyjaźnić. Jednak nie warto mówić jej o sobie wszystkiego, bo gdy uzyska wystarczającą ilość informacji, zacznie wykorzystywać słabości wybranki syna przeciwko niej. 

Teściowa spod znaku Skorpiona jest tajemnicza, jednak sama potrafi czytać z ludzi jak z otwartej księgi i kłamie lepiej niż jakikolwiek inny przedstawiciel gwiezdnej dwunastki. To osoba sprytna i... mściwa, więc gdy synowa jej podpadnie, na pewno szybko uknuje intrygę, która uprzykrzy jej życie.  

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskopy