Reklama
Reklama

​Ruszyły wyprzedaże w popularnych sieciówkach. Tu kupisz ubrania nawet 70 proc. taniej

Druga połowa czerwca to czas, w którym większość sklepów rozpoczyna okres wyprzedaży sezonowych. Dla poszukiwaczy świetnych okazji jest to najlepszy moment na wyruszenie do centrów handlowych bądź szukanie okazji w internecie. Sprawdź, w jakich sklepach i od kiedy zaczynają się wyprzedaże, a także, na jakie rabaty możesz liczyć.

Grupa LPP, Mango i H&M — w tych sklepach wyprzedaże już ruszyły

Od czwartku 20 czerwca ruszyły letnie wyprzedaże w sklepach z grupy LPP. Dużo taniej możemy kupić ubrania w Croppie, Housie, Mohito, Reserved czy Sinsayu. Oczywiście na zakupy możemy się wybrać zarówno do sklepów stacjonarnych, jak i zrobić je w sklepie internetowym. Również od czwartku można polować na okazję w sklepach Mango. Co więcej, klienci tej sieciówki, którzy są zapisani do klubu "Mango likes you", mogli skorzystać z promocji dwa dni przed innymi. Wyprzedaże trwają także w jednym z najpopularniejszych sklepów odzieżowych w Polsce, czyli H&M. We wszystkich tych miejscach możemy kupić produkty przecenione przynajmniej o kilkanaście procent.

Sprawdź również: Pewnie nie zwracasz uwagi na ten szczegół przy kasie. Możesz mieć przez to problemy

Przed nami wyprzedaże w grupie Inditex

Jednak nie we wszystkich sklepach sezon letnich wyprzedaży się zaczął. Na zakupowe szaleństwo czekają przede wszystkim fani marek z grupy Inditex. W przyszłym tygodniu, a dokładniej w środę 26 czerwca, oczy wszystkich łowców promocji będą skupione na sklepach hiszpańskiego holdingu odzieżowego, czyli Bershce, Oysho, Pull&Bear, Stradivariusie i Zarze. Dokładnie o godzinie 22:00 ruszy wyprzedaż na stronie internetowej, z kolei dwie godziny wcześniej wystartują promocje w dedykowanych sklepowych aplikacjach. W sklepach stacjonarnych wyprzedaże rozpoczną się w czwartek 27 czerwca.

Zobacz też:

Tyle kosztuje wyrobienie paszportu. Seniorzy mogą liczyć na sporą zniżkę

​W tym mieście mieszkańcy zapłacą podwójną opłatę za śmieci. Kary możliwe też w innych częściach Polski

Koniec z przepłacaniem za sanatorium. Z tym dokumentem możesz liczyć na zniżki

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: oszczędzanie | pieniądze