Reklama
Reklama

​Niezła gratka dla posiadaczy karty Moja Biedronka. Można zyskać nawet 800 zł

Sieć Biedronka kolejny raz chce zawalczyć o klientów. Tym razem przygotowała loterię, w której klienci będą mogli wygrać bony do wykorzystania w sklepie. Zasady są naprawdę proste, a nagrody wręcz zachęcają do brania udziału w konkursie. Sprawdź, co musisz zrobić, by mieć szansę na wygranie aż 800 zł.

Kto może wziąć udział w loterii Biedronki?

Wśród warunków, jakie trzeba spełnić, by wziąć udział w biedronkowej loterii, znajduje się właściwie tylko jeden. Chodzi o posiadanie karty Moja Biedronka bądź aplikacji mobilnej sieci sklepów spożywczych. Każdy, kto spełnia ten warunek, weźmie udział w losowaniu nagrody. Są jednak dodatkowe czynniki, które wpływają na możliwość zdobycia nagrody.

Sprawdź również: Zmiany w telefonach milionów Polaków. Operatorzy będą musieli zablokować tę opcję

Chodzi o ilość oraz wartość zakupów dokonanych od listopada 2023 roku do stycznia 2024 roku. To właśnie ilość dni, w których dokonaliśmy zakupów, jest głównym czynnikiem wpływającym na nasze szanse. Jednak zgodnie z informacjami sieci, również wartość zakupów będzie zwiększała nasze szanse w loterii, jako czynnik dodatkowy.

Jak sprawdzić, czy wygrałem?

Następnego dnia roboczego, po losowaniu, wyniki publikowane są na stronie internetowej sieci sklepów spożywczych. Dodatkowo zwycięzca otrzyma informację poprzez aplikację mobilną lub wiadomość tekstową na numer, na który zarejestrowana jest karta Moja Biedronka. Bon o wartości 800 zł zostanie przypisany do konta i będzie go można wykorzystać w ciągu roku od jego przyznania. Minimalna kwota transakcji to 1 zł. Dodatkowo zwycięski voucher będzie można wykorzystać zarówno w kasach samoobsługowych, jak i tradycyjnych.

Zobacz też:

Tyle dziś zapłacimy za truskawki. Ekspert wyjaśnia, czy ceny w końcu spadną

​Ostatni dzwonek, by dostać 5 tys. zł na dom jednorodzinny. Za miesiąc koniec zbierania wniosków

​Nawet trzykrotny wzrost opłat za czynsz. Kto będzie musiał płacić więcej?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pieniądze