Reklama
Reklama

​Karta Moja Biedronka ma ukrytą funkcję, o której nikt nie wie. Zaoszczędzisz dwa razy więcej

Karty lojalnościowe są produktem dostępnym na rynku od dobrych kilkunastu lat. Praktycznie każda większa sieć sklepów spożywczych (i nie tylko) ma swój program i coraz częściej aplikację mobilną. Jedną z najpopularniejszych programów jest ten oferowany przez Biedronkę. Poznaj ukrytą funkcję karty Moja Biedronka i oszczędzaj jeszcze więcej.

Ukryta funkcja karty Moja Biedronka

Karta Moja Biedronka daje ogromne możliwości uzyskiwania zniżek podczas codziennych zakupów. Wiele z nich jest dostępnych jedynie po zeskanowaniu aplikacji, kodu kreskowego z fizycznej karty bądź podaniu numeru telefonu. Dodatkowo posiadacze aplikacji Biedronka mają możliwość dwukrotnie w ciągu każdego dnia skorzystania z tzw. shakeomatu, czyli indywidualnych promocji. Każda karta Moja Biedronka przypisana jest do jednego numeru telefonu i właśnie to prowadziło do pewnych problemów wśród użytkowników.

Sprawdź również: Nawet o kilkaset złotych wyższa emerytura. Sprawdź, czy możesz złożyć ten dokument do ZUS-u

Chodzi przede wszystkim o sytuacje, gdy w jednej rodzinie jedną kartę Moja Biedronka posiada żona, a drugą mąż. Jeśli chcą skorzystać z indywidualnych promocji, muszą wiedzieć, jaką promocję ma drugie z nich. Ten problem rozwiązuje ukryta funkcja aplikacji Moja Biedronka, czyli Wspólne Konto Moja Biedronka. Dzięki temu nawet trzech użytkowników może jednocześnie mieć dostęp do swoich zniżek. Jedynym wymogiem jest posiadanie przez każdego z nich karty Moja Biedronka.

Jak aktywować Wspólne Konto Moja Biedronka?

Aktywacja ukrytej funkcji w aplikacji mobilnej Moja Biedronka jest niezwykle prosta. W pierwszej kolejności otwieramy aplikację. Na dolnym pasku wybieramy przycisk Więcej, który znajduje się po prawej stronie. Na kolejnym ekranie wybieramy kafelek Ustawienia konta, a następnie Wspólne Konto Moja Biedronka. W ostatnim etapie wpisujemy numer telefonu osoby, z którą chcemy łączyć konto. Aplikacja wyśle do niej zaproszenie, a po potwierdzeniu będziemy mogli cieszyć się wszystkimi zniżkami w jednym miejscu.

Zobacz też:

Tyle dziś zapłacimy za truskawki. Ekspert wyjaśnia, czy ceny w końcu spadną

​Ostatni dzwonek, by dostać 5 tys. zł na dom jednorodzinny. Za miesiąc koniec zbierania wniosków

​Nawet trzykrotny wzrost opłat za czynsz. Kto będzie musiał płacić więcej?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pieniądze | oszczędzanie