Reklama
Reklama

Chcesz trenować z Anną Lewandowską? Zacznij odkładać pieniądze, bo cena zwala z nóg

Anna Lewandowska regularnie organizuje wydarzenia, których głównym celem jest wspólny trening. Każdy zainteresowany może wziąć udział, uprzednio zakupując bilet. Trening na żywo z ikoną zdrowego stylu życia to marzenie niejednej kobiety. Okazuje się, że chcąc wziąć udział w takim evencie, trzeba przygotować się na niemały wydatek.  

Anna Lewandowska od wielu lat pokazuje, jak można prowadzić zdrowy styl życia. W swoich mediach społecznościowych dzieli się z obserwującymi ciekawymi przepisami na zdrowe posiłki, a także motywuje do aktywności fizycznej. Wśród regularnych działań trenerki wymienia się wydarzenia, których celem jest wspólny trening. Bilet za udział w takim wydarzeniu kosztuje niemałe pieniądze.  

Anna Lewandowska od wielu lat motywuje do zdrowego stylu życia

Ceniona trenerka oraz specjalistka od spraw żywienia, Anna Lewandowska organizuje różnego rodzaju wydarzenia, które mają na celu wspólne odbycie treningu oraz zachęcenie do aktywności fizycznej. Takie eventy treningowe to idealny moment dla fanów, aby wspólnie poćwiczyć ze swoją idolką, a także porozmawiać z nią na żywo.  

Udział w takim evencie to możliwość wspólnego treningu, ale także wysłuchania wykładu o zdrowym stylu życia. Wydarzenia te cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Anna Lewandowska już od ponad 10 lat inspiruje do ćwiczeń oraz zdrowego odżywiania. Jej profile w mediach społecznościowych obserwują miliony osób, a w zorganizowanych już eventach udział wzięło tysiące zainteresowanych. Zapowiadane eventy również cieszą się niesłabnącą popularnością.

Może cię zainteresować: Chodzisz na bieżni? Takie tempo musisz utrzymywać, by schudnąć

Jaka cena za trening z Anną Lewandowską?

Co jakiś czas wydarzenia Anny Lewandowskiej organizowane są w różnych polskich miastach, ale nie tylko. W ostatnim czasie miał miejsce wielki trening w Barcelonie, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Na maj zaplanowany jest trening — Healthy Day By Anna Lewandowska w Londynie. Wydarzenie zapowiadane jest na niedzielę 12 maja 2024 roku. Chcąc wziąć udział w takim wydarzeniu, trzeba być przygotowanym na koszt w przedziale 69£ a 99£, czyli 350 - 500 zł. 

 Anna Lewandowska regularnie organizuje również obozy z Dojo Stara Wieś, gdzie oferuje kilka dni (zazwyczaj 4 lub 6) pełne aktywności fizycznej i zdrowego żywienia. Udział w takim wydarzeniu to jednak niemały wydatek, na który sporo osób nie może sobie pozwolić. Ceny za udział w takim obozie przekraczają 2000 zł. 

Zobacz też:

​Podszywają się pod ZUS, proponują gwarantowaną emeryturę. Oszuści czyhają na seniorów

Tak zmniejszysz rachunki za światło. Dzięki tym zasadom sporo zaoszczędzisz

​Nowe zasady segregacji śmieci. Za pomyłki grożą surowe kary

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pieniądzie | opłaty