Reklama
Reklama

Amerykańska firma płaci 2500 dolarów za oglądanie filmów. Wystarczy spełnić dwa warunki

Idealna praca nie istnieje? Kres temu przekonaniu zadaje amerykańska firma CableTV. Właśnie ogłosili nabór na stanowisko "Chief of Cheer", który ma tylko jeden obowiązek... oglądać filmy. Za to zadanie otrzyma wynagrodzenie około 10 tys. złotych. Sprawdź, jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać tę pracę.

CableTV to amerykański dostawca usług telewizyjnych oraz internetowych. Aktualnie poszukuje pracowników, którzy zapełnią wakat w jednej z najprzyjemniejszych prac na świecie.

400 zł za jeden film

Amerykańska telewizja poszukuje pracownika na stanowisko "Chief of Cheer", co można przetłumaczyć jako szef nastroju. W istocie będzie on miał jedynie dwa zadania: oglądanie filmów oraz ich recenzowanie. Za obejrzenie 25 świątecznych filmów w ciągu 25 dni otrzyma on wynagrodzenie w wysokości 2500 dolarów, czyli 100 dolarów za każdy film.

To właśnie recenzowanie obejrzanych produkcji pod kątem fabuły, nostalgii oraz świątecznego klimatu jest z punktu widzenia stacji najważniejszą częścią pracy. Dzięki temu chcą oni zgromadzić informację na temat preferencji swoich klientów, a następnie dopasować do nich swoją ofertę.

Oprócz wypłaty CableTV zapewnia przyszłemu "Chief of Cheer" darmowy dostęp do najpopularniejszych serwisów streamingowych: Amazon Prime, Apple TV+, Disney+, Hallmark, HBO Max, Hulu oraz Netflix.

Sprawdź również: Masz 14 dni na zapłacenie tego podatku. Lepiej to zrób, bo kara to 72 tys. zł

Kto może zostać "Chief of Cheer"?

Żeby zostać "Chief od Cheer" w CableTV należy spełnić dwa warunki. Po pierwsze kandydat musi być pełnoletni (minimum 18 lat), a po drugie musi posiadać status rezydenta Stanów Zjednoczonych. Co to oznacza? Rezydent podatkowy USA to osoba, która w ciągu bieżącego roku przebywa przez co najmniej 31 dni na terenie Stanów Zjednoczonych. Dodatkowo liczba dni, w których rezydent podatkowy przebywał na terenie USA w ciągu bieżącego roku i 2 poprzednich lat kalendarzowych musi wynosić co najmniej 183 dni. Proces zbierania aplikacji zakończy się 1 grudnia 2023 roku.

Zobacz też:

​Ten trik pozwala parkować za darmo. Wystarczy, że znajdziesz przycisk "bułka"

Masz w portfelu taki banknot? Sprawdź, czy możesz nim zapłacić

Niedługo rusza nowe świadczenie. Do wzięcia 500 złotych co miesiąc

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: pieniądze | praca | zarobki