Reklama
Reklama

​Tak mieszka Roksana Węgiel. Ponad luksusy ceni sobie wygodę

Roksana "Roxie" Węgiel to jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd młodego pokolenia w Polsce. Można ją podziwiać nie tylko na koncertach muzycznych, ale także w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Zobacz, jak mieszka młoda wokalistka i który mebel jest dla niej najważniejszy w domu.

Jak mieszka Roksana Węgiel i Kevin Mglej?

Para celebrytów postanowiła gruntownie wyremontować stołeczny apartament Kevina. I to dosłownie. Prace remontowe trwały... kilka miesięcy. W tym czasie w mieszkaniu wymieniono, chociażby instalację elektryczną oraz wodno-kanalizacyjną. Na szczęście Roksana Węgiel już może się cieszyć z nowego gniazdka, o czym poinformowała swoich fanów za pośrednictwem Instagrama.

Sprawdź również: Kupujesz kabinę prysznicową? Ekspert radzi, na co powinieneś zwrócić uwagę

Wnętrze ich warszawskiego apartamentu idealnie odwzorowuje współczesny trend, jakim jest nowoczesny minimalizm. Dominują tu szarość dopełnione elementami bieli oraz czerni. Patrząc po instagramowych kadrach, jest to idealne miejsce do odpoczynku po długiej trasie koncertowej czy też męczącym dniu w studiu nagraniowym. W jednym z ostatnich wywiadów wspomniała o tym także sama artystka. Z kolei jej ulubionym meblem w odnowionym mieszkaniu jest ogromna i wygodna beżowa kanapa.

Wybór podyktowany sprawami zawodowymi

Roksana Węgiel wraz z Kevinem Mglejem zamieszkali w warszawskim apartamencie chłopaka, więc oficjalnie "Roxie" przeniosła się z rodzinnego Jasła (województwo podkarpackie) do Warszawy. Jednak ta decyzja nie była podyktowana tylko i wyłącznie sprawami sercowymi, lecz również kwestiami zawodowymi. Roksana jest związana z warszawską agencją Unity Records (jej współzałożycielem jest Kevin Mglej), bierze udział w szeregu akcji reklamowych, a także występuje w telewizji w programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" emitowanym na antenie telewizji Polsat.

Zobacz też:

Już nie biel. Teraz wszyscy przemalowują kuchnie na ten kolor

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Elegancja i luksus

Aranżację balkonu zacznij od podłogi. Tanie i efektowne sposoby, które nie wymagają fachowców

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aranżacja wnętrz | salon