Reklama
Reklama

Umieść w woreczku i trzymaj w kuchni. W twoim związku znów będzie gorąco

Jeśli żar w twoim związku już nieco przygasł lub właśnie szukasz dla siebie drugiej połówki, wykonaj amulet z czerwonego pieprzu, który zapewni ci powodzenie w tej sferze życia. Popularna przyprawa podobno przynosi szczęście na randkach lub na nowo rozpala płomień miłości w małżeństwie.

Czerwonym pieprzem nazywa się czasem pieprz kajeński, pieprz gwinejski, dojrzałe owoce pieprzu czarnego o czerwonym zabarwieniu, ale też przede wszystkim owoce Schinus terebinthifolius (brazylijskiego drzewa pieprzowego) i Schinus molle (peruwiańskiego drzewa pieprzowego). Czerwony pierz ma charakterystyczny aromat i ostro-słodki smak.

Jego spożywanie polecane jest między innymi osobom, które mają problemy ze stawami i mięśniami. Wspomaga bowiem ich regenerację. Jeśli jednak mamy go w kuchni, można wykorzystać czerwony pieprz również w inny sposób. Jaki? Przygotowując z niego miłosny amulet. Podpowiadamy, jak to zrobić.

Czerwony pieprz pomoże przy gasnącym uczuciu

Specjaliści od astrologii uważają, że w czerwonym pieprzu tkwi wielka siła. Podobno usuwa złą energię, pomaga nawiązać porozumienie między partnerami, wzmacnia energię miłości i sprzyja wierności. Wykazuje też ochronne działanie. Blokuje dostęp osobom, które nie mają dobrych intencji. 

Ponadto jego energia sprzyja też udanemu flirtowaniu. Czerwony pieprz jest zatem polecany nie tylko osobom, które już są w związku i chcą na nowo rozpalić uczucie, ale też tym, które dopiero poszukują partnera.

Na pewno podobna pomoc nie zaszkodzi, a być może czerwony pieprz rzeczywiście wpłynie pozytywnie na życie uczuciowe. W wielu kulturach od wieków panowało bowiem przekonanie, że przyprawy o silnym smaku i aromacie (jak czosnek) wykazują działanie ochronne. Z ziarenek pieprzu tworzono więc amulety, które miały chronić przed nieproszonymi gośćmi i wrogami, a także dodawały odwagi i pomagały zdobyć uczucie. Czerwony kolor kojarzy się zaś z miłością i siłą. 

Czytaj też: Wystarczy 30 sekund, by poznać charakter człowieka. Trenerka uważności tłumaczy, jak to zrobić 

Jak przygotować czerwony pieprz? Tak pobudzisz jego energię

Czerwony pieprz może okazać się pomocny, gdy miłość w stałym związku nieco przygasła lub gdy randkujemy i chcemy, by coś z tego wyszło. Aby jednak móc skorzystać z niezwykłych właściwości tego produktu, trzeba najpierw dokonać jego energetycznej "aktywacji".

Przede wszystkim trzeba oczyścić swoje myśli z negatywnej energii. Następnie należy zastanowić się nad swoją intencją - powinna być jasna, by energia nie uległa rozproszeniu. Nie można też działać na czyjąś szkodę, aby nie zaszkodzić przy okazji samemu sobie. Gdy już jasno określimy naszą intencję, trzeba wziąć do prawej ręki siedem nasion czerwonego pieprzu i potrzeć je trzykrotnie lewą dłonią. Następnie należy wypowiedzieć swoją intencję na głos i ponownie trzy razy potrzeć ziarenka pieprzu.

Ostatni krok to włożenie ziaren do lnianego woreczka i ponowne wypowiedzenie na głos swojej intencji. Woreczek z czerwonym pieprzem trzeba umieścić w kuchni, by zadziałał jako miłosny amulet. 

Zobacz też:

Elegancki i minimalistyczny strój kąpielowy w stylu Sydney Sweeney. Idealny dla pań po 50-tce

Wyjmij z lodówki i nałóż na twarz. Zaoszczędzisz na wizytach u kosmetyczki

Wygładza i napina skórę lepiej, niż drogie kremy. W PRL-u piły go nasze mamy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: związek