Reklama
Reklama

Czym są beżowe flagi w związku? Zdaniem wielu, są gorsze od czerwonych

Randkowym trendem, który robi obecnie furorę na TikToku, są tak zwane "beżowe flagi" Co kryje się za tajemniczym określeniem i dlaczego warto je znać? W swoich filmach wyjaśnia to użytkowniczka Caito, która postanowiła przestrzec internautów przed konkretnymi zachowaniami potencjalnych partnerów, które powinny skłonić nas do zakończenia związku.

O tak zwanych beżowych flagach w sieci zawrzało za sprawą tiktokerki Caito, która postanowiła ułatwić użytkownikom platformy znalezienie potencjalnego partnera. Stworzyła więc całą serię filmów związanych z nowym trendem randkowym. 

Co oznacza beżowa flaga i dlaczego niektórzy internauci twierdzą, że jest gorsza od czerwonej, która przecież najczęściej świadczy o tym, że osoba, z którą się spotykamy, jest toksyczna.

Co oznacza beżowa flaga? Jest nawet gorsza od czerwonej

"Beżowe flagi" to określenie utworzone na potrzeby użytkowników aplikacji randkowych. Ma określać osobę, która pomimo atrakcyjności fizycznej wydaje się przewidywalna i nudna, a przez to nie ma zbyt wiele do zaoferowania potencjalnej drugiej połówce.

Według tiktokerki Caito tzw. beżowe flagi można rozpoznać, spoglądając na opis profilu danej osoby. Sygnałem do ucieczki powinny być dla nas wówczas typowe, krótkie i mało kreatywne zdania np. "lubię zwierzęta i dobrą muzykę".

Nie jeden, a kilka odcieni beżowych flag w związkach

Caito nie poprzestała na wytłumaczeniu, co oznacza beżowa flaga. Korzystając z hasztagu #beigeflags nazwała i opisała kilka typów użytkowników aplikacji randkowych, do których jej zdaniem pasuje to określenie. 

Wśród wspomnianych przez nią kategorii beżowych flag znalazły się m.in.:

  • "travel beige" - dla określenia osób, które interesują się wyłącznie podróżami
  • "fitness beige" - dla osób, które skupiają się wyłącznie na kształtowaniu własnej sylwetki
  • "hot girl beige" - dla osób, które nie zamieszczają opisu, bo uważają, że sama uroda zagwarantuje im powodzenie

Nowy trend randkowy podzielił użytkowników TikToka. Jedni zgadzają się z nim, uznając beżowe flagi za gorsze od czerwonych, które mogą świadczyć o toksycznych zachowanych. Drudzy uznają podział zbytnie uogólnienie i dopatrywanie się problemów tam, gdzie te nie występują.


Zobacz też:

Odłóż ze śniadania i nałóż na twarz. Wszystkie sąsiadki pozazdroszczą ci pięknej cery

Chcesz zagęścić brwi? Zastosuj ten domowy sposób za grosze

Skandynawska metoda spania może uratować niejeden związek. O co w niej chodzi?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: związek