Reklama
Reklama

Barbie to film dla dzieci? Ta 90-latka pokazuje, że nie tylko. Musisz zobaczyć jej stylizację

Film "Barbie" z Margot Robbie i Ryanem Goslingiem w rolach głównych to niewątpliwe jedna z najbardziej wyczekiwanych premier nie tylko tego lata, ale i roku. Produkcja cieszy się dużą popularnością i przyciąga miliony widzów do kin. Wśród nich znalazła się pewna internautka, która postanowiła wybrać się na seans ze swoją 93-letnią babcią. Sprawdź, jaką stylizację wybrały na seans.

Film „Barbie” miał swoją premierę w kinach 21 lipca. Chociaż produkcja oparta jest na marce skierowanej do dzieci, to wzbudza ogromne zainteresowanie również wśród dorosłych. Świadczy o tym między innymi opublikowane na TikToku nagranie, na którym możemy zobaczyć przygotowującą się do seansu 93-latkę, która szybko podbiła serca internautów.

Czy "Barbie"  to film dla dzieci?

Wiele osób przed pójściem do kina zastanawia się, czy film "Barbie" jest produkcją przeznaczoną typowo dla dzieci. Jednak grono ekspertów twierdzi, że nie tylko jest to świetne kino także dla dorosłych, ale i nawet uważa, że jest to film przeznaczony dla starszych dzieci, a nie tych najmłodszych.

Co prawda w samym filmie nie zobaczymy brutalnych scen, nagości czy nieprzyzwoitego język, jednak pojawia się za to kilka żartów z aluzjami seksualnymi. Dodatkowo nie brakuje tam motywów, które mogłyby być trudne do zrozumienia dla najmłodszych, ponieważ film w głównej mierze opowiada o motywie patriarchatu, feminizmu, ról społecznych i nierówności płciowych.

Oczywiście "Barbie" może być doskonałą familijną rozrywką. Jednak musimy wziąć pod uwagę fakt, że produkcja ma nieco inny charakter, niż skierowane do najmłodszych animacje o lalkach Barbie, które dobrze znają. Z tego powodu do kina najlepiej zabrać nieco starsze dzieci lub nastolatków.

"Barbie" to film międzypokoleniowy

Film "Barbie"  bardzo szybko stał się międzynarodowym hitem. W Stanach Zjednoczonych już w pierwszy weekend zarobił ponad 300 milionów dolarów i okazał się jednym z najchętniej oglądanych filmów wszech czasów. Co ciekawe, "Barbie" budzi zainteresowanie wśród osób praktycznie w każdym wieku od nastolatków, aż po seniorów.

Jest to komedia łącząca pokolenia, a jej przekaz jest uniwersalny i ponadczasowy, co sprawia, że film można obejrzeć, będąc dosłownie w każdym wieku. Udowodniła to internautka Eileen Ruth, która postanowiła zabrać na seans swoją ukochaną 93-letnią babcię. Kobieta opublikowała relację z przygotowań na TikToku, dzięki czemu użytkownicy tej platformy mogli zobaczyć, jak kobieta przygotowuje swoją stylizację na film.

93-latka wybrała się na "Barbie"

Na opublikowanym nagraniu można zobaczyć, że babcia Eileen zadbała nie tylko o różowy strój, ale także dopasowaną fryzurę i makijaż.

Sam film bardzo spodobał się seniorce, o czym możemy przeczytać pod nagraniem, gdzie jej wnuczka napisała, że babcia jest zachwycona produkcją.

Film z uroczą 93-latką szybko stał się prawdziwym hitem w sieci i zobaczyły go już 2 miliony osób. Spotkał się on z wieloma pozytywnymi reakcjami, a internauci komentowali wideo, pisząc, że chcą być tacy jak seniorka, gdy będą starsi i określali ją prawdziwą ikoną.

Zobacz też:

Tłuste włosy przestaną być problemem. W ten sposób odświeżysz je bez mycia i suchego szamponu

Ten kolor włosów wybrała Julia Roberts. Będzie hitem lata dla pań 50+

Kupisz go w każdej aptece za 5 zł. Niewiarygodne, jak szybko rosną po nim włosy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: selfcare