Reklama
Reklama

Redakcja TOP.PL

Top.pl to zbiór najciekawszych artykułów z zakresu finansów, stylu życia czy podróży. Nasze teksty łączą w sobie aktualne informacje z całego świata z praktycznymi poradami jak urządzić wnętrze oraz ogród, zaplanować wakacje czy stworzyć popisowe danie. Znajdziesz u nas ciekawostki z różnych dziedzin, a także newsy ważne z perspektywy świadomego czytelnika.

Redaktorzy TOP.PL

Anna Panikowska-Filipek: Od czerwca 2023 r. kieruję pracą redakcji serwisu TOP.pl. Koordynuję pracę autorów, dbam o jakość publikacji oraz dobór tematyki tekstów, która zainteresuje czytelników. Każdego dnia analizuję, szukam ciekawych pomysłów i inspiracji. Prywatnie kocham góry, podróże, włoską kuchnię i kulturę. W wolnych chwilach biegam i czytam reportaże. 

Andrzej Zasadni: Dziennikarz z wieloletnim doświadczeniem w pracy w radiu i telewizji, obecnie skupiony na tworzeniu unikalnych treści dla czytelników w Internecie. Miłośnik dobrych reportaży i muzyki, fanatyk Arsenalu oraz fan Premier League. Wypoczywa podczas biegania, przemierzania górskich szlaków oraz każdej sportowej aktywności od wspinaczki skalnej po narciarstwo. Swoją przygodę z profesjonalnym dziennikarstwem rozpoczął jeszcze przed ukończeniem studiów z filozofii. Ze świata zwierząt obok psów najbardziej uwielbia wieloryby, a jego największym marzeniem jest zanurzenie się w ciepłych wodach południowego Pacyfiku, by na chwilę towarzyszyć w podróży tym niezwykłym zwierzętom.

Autorzy piszący dla Was w TOP.PL

Anna Jabłońska-Adamska: Absolwentka studiów dziennikarskich, jak również kierunku: Religie Bliskiego i Środkowego Wschodu. Wieloletnie doświadczenie i liczne zainteresowania pozwalają jej tworzyć interesujące, przydatne dla czytelników treści. Prywatnie uwielbia fantastykę i kryminały. Pasjonuje się sztuką i sama chętnie zasiada przy płótnie. W wolnych chwilach podróżuje, czyta i stara się wciąż poszerzać swoją wiedzę.

Jan Kincel: Copywriter z zamiłowaniem do kwestii finansowych i gotowania. Uwielbia kuchnie włoską i azjatycką. W kwestii finansów stara się znaleźć takie rozwiązania, które poprawią sytuację jak największej liczby osób. Poza tym miłośnik z pozoru dziwnych lifekacków.

Aleksandra Waleczek: Uwielbia prozę Stanisława Lema. Oprócz literatury science-fiction i tematyki oscylującej wokół wpływu nowych technologii na życie człowieka fascynują ją: astrologia i kultura azjatycka. W domowym zaciszu śpiewa, amatorsko maluje i rozgrywa partie szachowe. Uwielbia gry komputerowe, a od kilku lat aktywnie śledzi rozgrywki e-sportowe. Jej największą pasją jest muzyka. Gra na gitarze akustycznej, uczy się gry na pianinie i pisze piosenki, które chowa do szuflady. 

Agnieszka Zimnoch: Absolwentka studiów dziennikarskich oraz zarządzania reklamą. Od dziecka zakochana w żużlu oraz książkach. Lubi zadawać wiele pytań, więc żaden temat nie jest jej straszny. Chętnie dowiaduje się nowych rzeczy i wyszukuje ciekawe informacje na różnorodne tematy. Uwielbia podróżować i poznawać w ten sposób świat z wielu perspektyw.

Zobacz też:

INTERIA.PL