Reklama
Reklama

W tym parku rozrywki możesz się bawić cały rok, bez względu na pogodę. Rzut beretem od Łodzi

Szukasz pomysłu na to, jak spędzić czas z rodziną? Doskonałą propozycją może okazać się miejsce, w którym dobra zabawa gwarantowana jest przez cały rok i to bez względu na pogodę. Park Rozrywki Mandoria to moc atrakcji, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Dowiedz się więcej na temat tego miejsca, a być może stanie się celem wycieczki dla twojej rodziny.

Parki rozrywki cieszą się nieprzemijającą popularnością wśród dzieci i dorosłych. Najczęściej słyszy się o Energylandia mieszczącej się w małopolskim Zatorze. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że w Polsce znajduje się wiele innych miejsc pełnych rozrywki i zabawy. To jedno jest szczególnie wyjątkowe, ponieważ czynne jest przez cały rok. Dodatkowo w całości znajduje się pod zadaszeniem. Co jeszcze warto wiedzieć o Mandorii? 

Mandoria — największy zadaszony park rozrywki w Polsce  

Niedaleko od Łodzi, zlokalizowany na terenie Miasta Mody PTAK w Rzgowie znajduje się całoroczny park rozrywki, który jest jednocześnie największym parkiem tematycznym w Europie mieszczącym się w budynku. Mandoria Miasto Przygód to miejsce, które warto przynajmniej raz odwiedzić.

Zamysłem całego projektu jest wykreowanie świata, do którego odwiedzający mogą się przenieść przez przekroczenie progu Mandorii. Mają się tam poczuć, jakby przenieśli się do prawdziwego miasta sprzed wieków. Motywem przewodnim jest więc handel w Europie epoki renesansu. 

Mandoria to miejsce, do którego można przyjechać przez cały rok bez martwienia się o to, jaka będzie pogoda. Zadaszenie gwarantuje dobrą zabawę zarówno latem, jak i zimą. To przestrzeń, w której cała rodzina może się dobrze bawić. Dostępne są więc w cenniku bilety rodzinne, które zapewniają cały dzień z nielimitowanym dostępem do zabawy.  

Może cię zainteresować: Z Krakowa dolecisz za mniej niż 100 zł. Na miejscu zabawa lepsza niż w Disneylandzie

Rollercoastery, karuzele i inne. Jak atrakcje czekają w Mandorii?  

W Mandorii na przybyłych czeka moc atrakcji, bowiem zdecydowanie jest tutaj co robić. W tym Mieście Przygód udostępnione są dla gości różnorodne atrakcje, osadzone w niepowtarzalnej przestrzeni, która nawet w najmniejszych szczegółach jest spójna i dopasowana. W miasteczku z epoki renesansu można zobaczyć mały rynek z kolorowymi domkami, port, ratusz, skarbiec czy budynki usługowe. Całość tworzy niepowtarzalny klimat.  

A w tym miasteczku szereg atrakcji, które również swoim wyglądem wpasowują się w tę wyjątkową przestrzeń. Ogromną popularnością cieszą się roller-coastery. Jeden z nich nosi nazwę Mroczny Dwór, przez to, że gwarantuje przejażdżkę w ciemności. Najszybszy roller-coaster w Mandorii nosi zaś nazwę Carrara i jest on zupełnie nową atrakcją tego miejsca.  

Oprócz tego na odwiedzających czekają liczne karuzele czy zjeżdżalnie. Między innymi można skorzystać z największego w Polsce drewnianego placu zabaw. Niemałą rozrywką dla całej rodziny będzie również spływ rzeką, która znajduje się pod dachem! 

Wśród najchętniej wybieranych atrakcji z pewnością jest karuzela Latarnia Leonarda, a także karuzela Karawana. To ją można najczęściej zobaczyć na zdjęciach z Mandorii. Ta dwupoziomowa karuzela wenecka zachwyca swoim wyglądem i każdy może z niej korzystać, nawet ci najmłodsi. Atrakcji tutaj z pewnością nie brakuje i co więcej, stale pojawiają się nowe. Tak więc na całą rodzinę czekaj tutaj moc przygód i dobrej zabawy.

Zobacz też:

Lazurowe źródełko i miejsce na piknik. Tylko 30 minut od Krakowa

Tak oszczędzisz na zagranicznych wakacjach. Wypoczniesz tanio i bez tłumów

Najstarszy polski zamek ma ponad 850 lat. Stoi na wygasłym wulkanie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawe miejsca | atrakcje | turystyka