Reklama
Reklama

Polska ma najlepszą strefę basenową w Europie. Znajduje się tutaj

Najlepszy aquapark w Europie znajduje się w Polsce. Strefa basenowa, która się w nim znajduje, cieszy się znakomitymi opiniami wśród klientów. Turyści uwielbiają to miejsce i nic dziwnego, bo atrakcji tutaj nie brakuje. Zarówno młodsi, jak i starsi spędzą tutaj udany dzień, a cena biletu wydaje się przystępna, biorąc pod uwagę ogrom rozrywek.

Najlepszy Park Wodny w Europie znajduje się w Polsce. Turyści go uwielbiają

Strefa basenowa w Energylandii została okrzyknięta najlepszym aquaparkiem w Europie. Miejsce to zostało otwarte w 2016 roku i mimo stosunkowo niewielkiego stażu otrzymało najwięcej pozytywnych recenzji w Google. Oceny te cieszą, tym bardziej że są powiązane z największą liczbą opinii (spośród wszystkich parków wodnych oferujących klientom podobne atrakcje).

Energylandia jest największym polskim parkiem rozrywki. Znajduje się w województwie małopolskim, w miejscowości Zator w powiecie oświęcimskim i stanowi nie lada atrakcję dla turystów.

Może cię zainteresować: Planujesz weekend na południu Polski? Te miejsca w Małopolsce musisz zobaczyć                 

Water Park Energylandia - atrakcje, z których musisz skorzystać

W Parku Wodnym Energylandia każdy znajdzie coś dla siebie. Jest tam aż pięć basenów, a każdy z nich o innej głębokości tak, by zarówno początkujący, jak i bardziej zaawansowani "pływacy" mogli bawić się w wodzie. 

Osoby spragnione większych wrażeń mają okazję przejechać się na 36 zjeżdżalniach. A ci, którzy nie mają ochoty wchodzić do wody, mogą po prostu wypocząć na leżakach. Miejsc na pewno nie zabraknie, bo jest ich tam aż 7 tysięcy!

Poszczególne strefy najlepszego aquaparku w Europie różnią się tematyką. Tropical Fun to idealny obszar do szalonej zabawy, na Bamboo Bay można poczuć się jak w Afryce, m.in. za sprawą wystroju i muzyki. Z kolei egzotyczne papużki, palmy i dekoracje rodem z dżungli to główny motyw Exotic Island.

Czytaj również: Krakowskie Malediwy zmieniają zasady wstępu. Mieszkańcy będą zadowoleni

Ile kosztuje wstęp do Water Park Energylandia? Ten bilet gwarantuje mnóstwo zabawy

Aby móc skorzystać ze wszystkich atrakcji Water Parku Energylandia, trzeba wykupić bilet wstępu do parku rozrywki. W sezonie letnim jego koszt 199 zł z przypadku chęci skorzystania z jednodniowego bilety. Dwudniowy kosztuje 359 zł, a trzydniowy 499 zł. 

Natomiast w przypadku biletów ulgowych za jeden dzień jest to 159 zł (dwudniowy 289, a trzydniowy 399). Ze zniżek mogą skorzystać dzieci do 140 cm wzrostu oraz seniorzy po 65 roku życia. 

Zobacz też:

Ta krakowska kamienica wygląda jak z baśni braci Grimm. Podobną można znaleźć we Wrocławiu

​Nazywają ją Miastem Aniołów. Leży rzut beretem od Krakowa

W tym miejscu w Polsce powstało nowe jezioro. To wszystko zasługa zwierząt

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawe miejsca | wakacje | urlop | turystyka | atrakcje