Reklama
Reklama

Znaki zodiaku, którym nie powinieneś ufać. Mogą być nieszczere

Pokładanie ufności w innych ludziach, powierzanie im sekretów, czy dzielenie się własnymi problemami, to duża odpowiedzialność. Dlatego swoich przyjaciół należy wybierać roztropnie. Można zasugerować się astrologią, którą wskazuje, którym znakom zodiaku nie powinno się ufać.

Najlepsze i najtrwalsze relacje są budowane zawsze na zaufaniu. Współczucie, zrozumienie potrzeb drugiej osoby oraz okazywanie wsparcia w trudnych chwilach to cechy, których oczekuje się od najbliższych. Niestety nie każdy ma taki charakter.

Z tego powodu trzeba dobrze się zastanowić, kogo dopuszczamy blisko siebie i dzielimy z nim silne emocje – te przyjemne i te, które sprawiają nam problem. Pomocą w rozpoznaniu, kto jest kim, są znaki zodiaku. Które osoby są niegodne zaufania według gwiazd?

Tym znakom zodiaku nie ufaj: Wodnik ( od 21 stycznia do 18 lutego)

Zodiakalne wodniki słyną wręcz z tego, że składają obietnice tylko po to, żeby otrzymać to, czego aktualnie chcą. W momencie, kiedy poczują silne pragnienie osiągnięcia celu, są w stanie powiedzieć wszystko i zbudować zaufanie, żeby go osiągnąć.

Wodniki są też samolubne. Pomimo sączenia słodkich słów, nie mają one żadnej wartości. Co więcej, Aquarius nie patrzy wstecz. Nie buduj w sobie nadziei, że po czasie zrozumie swoje błędy i wróci, aby przeprosić i zrekompensować ból po porzuceniu.

Tym znakom zodiaku nie ufaj: Bliźnięta ( od 21 maja do 20 czerwca)

Gemini cechuje zmienna osobowość. Bliźnięta są w jednej sekundzie urocze i pomocne, aby za chwilę stać się złośliwe i nieraz okrutne. Takie usposobienie sprawia, że trudno im utrzymać sekret w tajemnicy. Oprócz tego nie można wierzyć im na słowo.

Bliźnięta są znane z tego, że nie dotrzymują obietnic. Nie można im ufać, ponieważ w ferworze emocji zdradzą każdą tajemnicę. Nie są też dobrymi powiernikami, ponieważ są zorientowane tylko na siebie i raczej nie posłużą mądrą radą, jeśli pojawi się problem w życiu ich bliskiego.

Tym znakom zodiaku nie ufaj: Ryby ( od 19 lutego do 20 marca)

Osoby spod znaku Ryby są "kameleonami". Dostosowują swoje zachowanie i to, co mówią do tego, jaki charakter ma ich rozmówca. Z tego powodu często można odnieść wrażenie, że w są pomocnymi i empatycznymi osobami. 

W rzeczywistości jest im obojętne, z kim akurat rozmawiają, a także los tego człowieka. Ryby nigdy nie mówią "nie". Dlatego niezwykle często zdarza im się składać obietnice, które nie mają pokrycia. Te cechy sprawiają, że ryby nie są godne zaufania. 

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku