Reklama
Reklama

Zdradzają i flirtują z kim popadnie. To najlepsi uwodziciele wśród znaków zodiaku

Istnieją cztery znaki zodiaku z naturalnym darem do zdobywania serc. Są charyzmatyczne, sprytne i pełne pasji, przez co potrafią flirtować lepiej od pozostałych przedstawicieli gwiezdnej dwunastki. To najlepsi uwodziciele w całym zodiaku, z którymi lepiej nie wiązać się na stałe. W przeciwnym razie mogą przyprawić nam rogi.

Niektóre znaki zodiaku do perfekcji opanowały sztukę uwodzenia. Reprezentują różne żywioły, ale wszystkie je łączy zamiłowanie do flirtu oraz dobrej zabawy. Potrafią sobą zauroczyć, jednak stały związek z tymi osobami na pewno nie będzie łatwy. 

Taka relacja przypominać będzie emocjonalny rollercoaster, w którym potrzebna nam będzie anielska cierpliwość. A gdy tylko partner poczuje się kontrolowany, może zacząć szybko nas zdradzić. Które znaki zodiaku najczęściej zdradzają? Oto 4 najlepszych uwodzicieli w całym zodiaku.

Bliźnięta (od 23.05 do 21.06): Flirtują non stop, a zazdrość prowokuje je do zdrady

Bliźnięta są najlepszymi uwodzicielami w całym zodiaku, chociaż często nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Jako znak powietrzny są komunikatywne, więc nie mają większych oporów przed tym, aby zacząć rozmowę z nieznajomym. 

Flirt jest ich naturalnym stylem komunikacji. Od swojego partnera długich głębokich rozmów i... przestrzeni. Gdy poczują, że druga połówka chce ograniczyć ich kontakt ze znajomymi, bez oporów zdradzą ją lub porzucą. To dlatego że Bliźnięta nie tolerują zazdrości. 

Lew (od 23.07 do 23.08): To urodzony zdobywca. Zodiakalny król dżungli potrafi przykuć uwagę

Nie ma drugiego tak charyzmatycznego i pewnego siebie znaku zodiaku jak ognisty Lew. To osoby energiczne, które potrafią ukrywać swoje słabości i wyciągnąć na wierzch największe atuty. A że mają naturalną zdolność do przyciągania uwagi innych ludzi, zawsze są gwiazdami w towarzystwie. 

Emanują energią ludzi sukcesu, a takim ludziom niełatwo się oprzeć. Zodiakalne Lwy to zdobywcy, którzy w stałych związkach szybko się nudzą. Potrzebują czuć się docenione i mają skłonność do dominacji. Chcą, aby partner poświęcał im całą swoją uwagę.

Waga (od 23.09 do 22.10): Jest zadbana i żądna przygód. Nikt nie oprze się jej urokowi

Na liście najlepszych uwodzicieli wśród znaków zodiaku znalazły się także Wagi. Podobnie jak Bliźnięta należą one do trygonu powietrza, dzięki czemu pozostają otwarte na poznawanie ludzi i przeżywanie nowych przygód. Dodatkowo Wagi są największymi estetami w całym zodiaku. 

Przywiązują uwagę do swojego wyglądu. Są zadbane i eleganckie, a to przyciąga wielu potencjalnych partnerów. Wagi mają wrodzony urok osobisty i potrafią oczarować sobą nawet najbardziej niedostępną osobę. A że potrafią i mówić i słuchać, ludzie lgną do nich na potęgę.

Skorpion (od 23.10 do 21.11): Są namiętne, a ich tajemnicza osobowość przyciąga jak magnes

Skorpiony są żywiołowe i namiętne. To najintensywniejszy i najbardziej emocjonalny wśród wszystkich wodnych znaków zodiaku. Jest tajemniczy, co już samo w sobie przyciąga jak magnes, a gdy ktoś przykuje jego uwagę, potrafi zawalczyć o miłość. 

W przeciwieństwie do poprzedników zdradza rzadko. W relacjach zawsze daje z siebie sto procent, ale ma też swoje wady. Przede wszystkim, bywa zaborczy i konfliktowy, więc stały związek z nim może okazać się sporym wyzwaniem.


Zobacz też:

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | bliźnięta | skorpion | waga | Lew