Reklama
Reklama

To wymarzeni partnerzy dla zodiakalnych Wag. Rozpalą ich umysły i serca

Wytworna, inteligentna, kochająca sztukę i lubiąca otaczać się pięknymi przedmiotami – zodiakalna Waga słynie ze swojej sprawiedliwości i zdolności dyplomatycznych. Jest gadatliwa i nieco próżna, ale przy tym niezwykle sympatyczna i towarzyska. Takiej osobie nie jest trudno znaleźć partnera, jednak nie wszyscy stworzą z nią harmonijny związek. Jakie znaki zodiaku pasują do Wagi?

Waga to siódmy znak zodiaku, przypisany osobom, urodzonym między 22/23 września a 22/23 października. Dokładne ramy czasowe uzależnione są od roku, w jakim przyszło się na świat. Wagom patronuje żywioł powietrza. Skupiona jest na sprawach intelektu, gromadzenia wiedzy. Jest niezwykle uczciwa i sprawiedliwa. Jakie znaki zodiaku do niej pasują? Z kim zodiakalna Waga powinna wejść w bliższą relację?

Waga a inne znaki powietrzne: Bliźnięta i Wodnik to wymarzeni partnerzy

Waga jest znakiem powietrznym, więc doskonale zrozumie inne znaki, którym patronuje też żywioł — Bliźnięta i Wodnika. Zodiakalny Bliźniak i Waga będą mieli wiele tematów do rozmów. Nieustanne dyskusje nie przerodzą się jednak z pewnością w poważne spory, ponieważ Waga jest zrównoważona i nie lubi wydawać kategorycznych sądów — wie, że niemal każdą sprawę można naświetlić z różnych punktów widzenia. Z kolei Bliźnięta są trochę powierzchowne, ale na co dzień pogodne i nie lubią się kłócić.

Wodnik będzie dla Wagi kolejnym, znakomitym partnerem do prowadzenia długich debat. Ten rewolucyjny znak zodiaku nie lubi się dostosowywać do obowiązujących zasad — czuje więcej i widzi głębiej. Wydaje się być człowiekiem z przyszłości. W Wadze, która również lubi rozważać, w jakim kierunku zmierza świat, znajdzie zrozumienie. Wspólnie będą działać dla dobra swojego otoczenia i włączać się w różne akcje charytatywne.

Waga i Strzelec: Ta para nigdy nie będzie się ze sobą nudzić

Strzelec to znak ognisty — niezwykle sympatyczny i energiczny. Jest ruchliwy i ma wiele pasji. Nie znosi nudy, więc wymyśla coraz to ciekawsze sposoby spędzania czasu. Waga to uwielbia — lubi próbować nowych rzeczy i chętnie będzie podążać za Strzelcem lub wymyślać miejsca, do których jeszcze można się udać. Oba znaki są bardzo towarzyskie, a przy tym lubią mieć nieco swobody. Będą rozumieć, że trzeba mieć czas także dla znajomych i rodziny, i nie jest konieczne spędzanie każdej chwili tylko we dwoje.

Waga i Baran: Przeciwieństwa naprawdę się przyciągają

Choć Baran i Waga wydają się osobami kompletnie odmiennymi, właśnie ta odmienność będzie ich do siebie przyciągać. Baran jest aktywny i pewny siebie. Szybko podejmuje decyzje i równie szybko chce je realizować, co z jednej strony przeszkadza Wadze, która zawsze wszystko musi dokładnie rozważyć. Z drugiej strony jest nieco niezdecydowana, więc postawa Barana jej imponuje i pozwala wiele osiągnąć. Z kolei Baran ceni sobie Wagę za jej spokój, poczucie smaku i inteligencję. W takim związku na pewno będzie gorąco. Choć będą się sporo kłócić, Waga i Baran mogą stworzyć udaną relację. 

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia | waga