Reklama
Reklama

To najgorzej dobrane znaki zodiaku. Ich związek to prosty przepis na katastrofę

Dopasowanie znaków zodiaku odgrywa ważną rolę przy wyborze życiowego partnera osób zainteresowanych astrologią. W długotrwałych związkach liczą się przecież nie tylko uczucia, ale również dopasowanie charakterów i upodobań, które są różne u poszczególnych przedstawicieli gwiezdnej dwunastki. Które znaki zodiaku do siebie nie pasują? Oto sześć najmniej kompatybilnych zodiakalnych duetów, których relacje są prostym przepisem na katastrofę.

Astrologowie wierzą, że na osobowość i upodobania człowieka duży wpływ ma jego znak zodiaku. Z tego powodu, poszukując partnera do stałego związku, powinniśmy brać pod uwagę nie tylko jego atrakcyjność fizyczną, czy uczucia, którymi darzymy się pod wpływem zauroczenia. 

  • Zwrócić uwagę należy również na dopasowanie znaków zodiaku, które wcale nie muszą być idealnie kompatybilne.
  • Najważniejsze, aby unikać związków z przedstawicielami gwiezdnej dwunastki, którzy stanowią nasze skrajne przeciwieństwo. 
  • Które znaki zodiaku do siebie nie pasują, a ich relacje z góry skazane są na niepowodzenie?

Najgorzej dobrane znaki zodiaku. Te pary nie stworzą zgranych duetów

Dopasowanie znaków zodiaku pozwala nam przewidzieć, czy dany związek ma szansę przetrwać życiowe trudności. Nie od dziś wiadomo, że po czasie uczucia przygasają i wtedy liczy się przede wszystkim kompatybilność charakterów. 

Oto najgorzej dobrane znaki zodiaku, które zdaniem astrologów mają nikłe szanse na długotrwałą, szczęśliwą relację:

  • Baran (21 marca - 20 kwietnia) i Koziorożec (22 grudnia - 20 stycznia)
  • Byk (21 kwietnia - 20 maja) i Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)
  • Rak (22 czerwca - 22 lipca) i Waga (24 września - 23 października)
  • Lew (23 lipca - 23 sierpnia) i Ryby (20 lutego - 20 marca)
  • Panna (24 sierpnia - 23 września) i Wodnik (21 stycznia - 19 lutego)
  • Skorpion (24 października - 22 listopada) i Strzelec (23 listopada - 21 grudnia)

Baran i Koziorożec: Nie staną przed ołtarzem, a w sypialni będzie wiało nudą

Znaki zodiaku, które do siebie nie pasują to m.in. energiczny, ciekawy świata Baran i pragmatyczny Koziorożec, który nie lubi nagłych życiowych zmian. Już ten opis wskazuje, że różni je... wszystko. Osoby spod znaku Barana najprawdopodobniej nie zechcą zbyt szybko określać statusu związku, przez co ceniące stabilizację Koziorożce mogą czuć się niespokojne i niepewne swojej przyszłości. 

Związek tego ziemskiego znaku z ognistym Baranem będzie wiązała się codzienną dawką stresu i nieporozumieniami. Relacja nie okaże się zgodna również w sypialni z uwagi na zgoła odmienne temperamenty Barana, który w łóżku lubi eksperymentować i Koziorożca, który w tej sferze pozostaje tradycjonalistą.

Byk i Bliźnięta: Ten związek to katastrofa. Gwarantowane ciągłe kłótnie i zdrady

Związek ziemskiego Byka i powietrznych Bliźniąt to kolejna gwarantowana katastrofa. Oba znaki zodiaku są zmysłowe i mają silną osobowość, co początkowo może je do siebie przyciągać. Silne zauroczenie nie jest w tym przypadku wykluczone, lecz na dłuższą metę ten układ może nie wypalić z uwagi na skrajnie różne oczekiwania i podejście do życia. 

Byki są gotowe pracować nad związkiem, a gdy im na kimś zależy, skupiają się na tej osobie w pełni. W przeciwieństwie do Bliźniąt, które długo szukają swoje ideału. Mają wielu znajomych, więc zaangażowanie się w jedną relację przychodzi im z trudem. Są też najbardziej kochliwym znakiem zodiaku, który szuka partnera do przeżywania ciągłych, niezapomnianych przygód. To nie cecha ziemskich znaków, dlatego związek Bliźniąt z Bykiem dla tych drugich będzie ciągłym cierpieniem, a dla pierwszych stałym ograniczaniem wolności.

Rak i Waga: Te znaki zodiaku nie potrafią ze sobą rozmawiać. Zabraknie komunikacji

Zodiakalny Rak jest romantykiem, który od początku oddaje się w pełni swojej drugiej połówce. Tego samego nie można jednak powiedzieć o powietrznej Wadze, która początkowo może mieć problem z zaangażowaniem. Gdy w końcu się przełamie, uda im się stworzyć związek, jednak ta para będzie mieć problem z podjęciem nawet najprostszych decyzji. 

Oboje szukają bowiem partnera, który pokieruje nimi i będzie inicjował pasjonujące rozmowy. Rak i Waga mogą zostać kochankami lub dobrymi znajomymi. Na pewno nie będą jednak dobrymi przyjaciółmi ani małżeństwie, bo zabraknie im tematów do rozmów. No chyba że połączy je hobby, które stanie się dla nich obojga całym życiem.

Lew i Ryby: To nie ma prawa się udać. Relacja pełna nieporozumień i kłamstw

Lew i Ryby różnią się od siebie jak ogień i woda - żywioły, które reprezentują te znaki zodiaku. Pierwszy lubi dominować, a drugi zbyt łatwo się temu poddaje. To nie jest przepis na zdrową relację dwóch osób, które przecież powinny być dla siebie partnerami. 

W sypialni taki układ może być strzałem w dziesiątkę, jednak w życiu codziennym niekoniecznie. Związek pewnego siebie Lwa i marzycielskich Ryb najprawdopodobniej będzie pełen łez, cierpienia i kłamstw. Ryby będą stale idealizować zodiakalne Lwy, usprawiedliwiając ich ciągłe wybryki. Lwy nie dadzą zaś poskromić się wrażliwym Rybom. Pierwsze u swego boku potrzebują osoby szczerej i rodzinnej. Drugie - zdecydowanej i charyzmatycznej. 

Panna i Wodnik będą dla siebie nie do zniesienia. Emocji będzie jak na lekarstwo

Drobiazgowa Panna na co dzień będzie nie do zniesienia dla kreatywnego Wodnika, który na sprawy patrzy ogólnie, a nie skupia się na szczegółach. Ją z kolei irytować będzie jego swobodne podejście do życia. Związek perfekcjonisty z indywidualistą to wyzwanie, które mało kiedy kończy się sukcesem. 

W związku Panny i Wodnika zabraknie emocji. Będzie to małżeństwo z dystansem, w którym dwie osoby widują się przelotnie, np. przy posiłkach i nie mają o czym rozmawiać. Gdy zakończy się faza zauroczenia, Pannie i Wodnikowi minie erotyczna fascynacja, ich relacja będzie systematycznie się ochładzać, aż pewnego dnia, ich miłość całkowicie się wypali. 

Skorpion i Strzelec to zbyt intensywny układ. Zamiast się wspierać, będą ze sobą walczyć

Skorpion i Strzelec to dwie petardy, które razem stworzą układ wybuchowy. Pierwszy od drugiej połówki oczekuje silnego zaangażowania. Kocha bez pamięci i chce spędzać z partnerem każdą wolną chwilę. Najbardziej na świecie obawia się zdrady, więc może mieć skłonności do kontrolowania, a nawet śledzenia drugiej osoby w mediach społecznościowych. 

To zniechęci otwartego i pełnego pasji Strzelca, który w życiu ceni sobie wolność i dobrą zabawę. Poskromi go osoba podobna do niego, dla której on sam będzie chciał się zmienić bez żadnego przymusu. A Skorpion i Strzelec zamiast się wspierać, będą jedynie stale ze sobą walczyć. 

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | związek