Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej. Wierność nie jest ich mocną stroną

Ze statystyk wynika, że zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozpadów związków w Polsce. Powody niewierności mogą być różne. Większość osób zgadza się jednak, że za skłonności do tak zwanych "skoków w bok" w dużym stopniu odpowiedzialne są nasze cechy charakteru i upodobania. Te zaś, według astrologów, w dużym stopniu zależne mogą być od daty urodzenia. Ponoć w każdej historii jest ziarenko prawdy, dlatego w formie ciekawostki sprawdźmy, które znaki zodiaku zdradzają najczęściej.

Astrolodzy uważają, że cechy osobowości i upodobania człowieka uwarunkowane są przez datę urodzenia. Jeżeli tylko uznamy to za prawdę, to zapoznanie się z kosmografem pozwala lepiej poznawać jasne oraz ciemne strony charakteru poszczególnych przedstawicieli gwiezdnej dwunastki. 

Już sama znajomość słonecznych znaków zodiaku umożliwia nam lepsze zrozumienie spontanicznych zachowań osób w naszym bliskim otoczeniu. Zarówno tych pozytywnych, jak i takich, które "rozrywają nasze serce na wylot". Sprawdźmy więc teraz, które znaki zodiaku zdradzają najczęściej

Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej: Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Baran to ognisty znak zodiaku, którego cechami nadrzędnymi są aktywność, impulsywność i bezpośredniość. Stabilizacja nie będzie dla niego priorytetem do czasu, gdy ktoś nie wyda mu się naprawdę wyjątkowy. Wówczas może zdecydować się, założyć rodzinę. 

Zanim jednak do tego dojdzie, na pewno nie będzie stronił od podbojów miłosnych. Baran jest otwarty na przygody, a gdy ktoś "wpadnie mu w oko", po prostu zaprasza tę osobę na randkę. Niestety zdarza się to również wtedy, gdy oficjalnie jest już w związku...  

Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej: Bliźnięta (od 20 maja do 21 czerwca)

Bliźnięta są towarzyskie, spontaniczne i... uwielbiają flirtować. Ich żywiołem jest powietrze, przez co mogą zmieniać obiekty swoich uczuć równie często, jak zmienia się kierunek wiatru. Stały związek z osobami spod tego znaku zodiaku jest trudny i wymaga nieustannej walki o zainteresowanie Bliźniąt, które stale poznają nowe osoby.  

Zodiakalne Bliźnięta w życiu poszukują "bratniej duszy", dlatego, gdy w relacji zabraknie im ognia, rozmów i bliskości emocjonalnej, bez wahania zdradzą swojego partnera. 

Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej: Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

Podobnie jak Bliźnięta, także Strzelce nie znoszą rutyny. Ten sympatyczny znak zodiaku potrafi cieszyć się życiem i trudno jest za nim nadążyć. Ma w sobie naturalną charyzmę i pewność siebie, które są niezwykle atrakcyjne i sprawiają, że inni chętnie spędzają czas w jego towarzystwie. 

Strzelec to urodzony zdobywca. Kocha życie i chce się nim w pełni cieszyć, dlatego z zaborczym partnerem nie wytrzyma długo. Gdy poczuje, że ktoś ogranicza mu wolność, szybko zapragnie uwolnić się z "klatki". A o samej zdradzie nie omieszka opowiedzieć ze szczegółami. W końcu, jak wiadomo, szczerość jest znakiem rozpoznawczym Strzelca. 

Te znaki zodiaku zdradzają najczęściej: Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

Ryby to najbardziej emocjonalny znak zodiaku z całego trygonu wody. Osoby, którym patronuje, decyzje o zaangażowaniu w relację podejmują, kierując się sercem, a nie rozumiem. Gdy ktoś wyda im się interesujący, rozkwitają. Zupełnie jakby nagle rzucono na nie magiczny urok. 

Na co dzień nieco wycofane i nieśmiałe, nagle stają się zaangażowane i pełne pasji, a ich zachowania bywają nieracjonalne dla otoczenia. Ryby są romantykami, którzy nieustannie poszukują swojego ideału, co w stałych związkach może prowadzić do rozstania lub zdrady. 

Astrologia to zalążek. Jakie są najczęstsze przyczyny zdrady?

Poznaliśmy przed chwilą cztery znaki zodiaku, które zdradzają nieco częściej od pozostałych. Nigdy nie powinniśmy jednak usprawiedliwiać wszystkiego wpływem gwiazd na nasze życie. Tłumaczenie "skoków w bok" poprzez astrologię może być dla niektórych wygodne, ale nie ma większego sensu. 

Znak zodiaku odpowiada bowiem jedynie za pewne stereotypowe cechy, nad którymi każdy z nas może pracować - sami, z pomocą psychoterapeuty lub seksuologa. 

Warto mieć natomiast świadomość, jakie są najczęstsze przyczyny zdrady w relacjach. Nieczęsto zdarza się bowiem, aby był to czysty przypadek. 

  • niedopasowanie charakterów
  • brak satysfakcji z pożycia w związku
  • brak gotowości na stały związek
  • pragnienie przeżycia przygody
  • pragnienie dokonania zemsty na partnerze
  • znużenie rutyną w związku
  • zauroczenie się inną osobą

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | związek