Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku świetnie do siebie pasują. Sprawdź, czy jesteście zapisani sobie w gwiazdach

Dopasowanie zodiakalne to teoria w astrologii, według której z pewnymi znakami łączy nas silna więź już od pierwszego spotkania. Niektóre cechy charakterystyczne dla danej daty urodzenia sprawiają, że stworzymy świetny związek z konkretnym znakiem zodiaku. Sprawdź, jakie znaki zodiaku do siebie pasują i które z nich mają szansę na długotrwałą relację.

Niektóre ze znaków zodiaku według osób fascynujących się astrologią, są bardziej kompatybilne niż inne. Związane jest to z tym, że każdy znak ma do siebie przypisane pewne cechy, które oddziałują na pozostałe osoby. Wobec tego okazuje się, że z gwiazd możemy wyczytać, czy ktoś jest nam przeznaczony. Oto znaki zodiaku, które tworzą najlepsze związki.

Baran i Koziorożec - z pozoru samotnicy, a razem wspaniała para

Koziorożec i Baran mają różki i zazwyczaj lubią iść przez życie w pojedynkę. Jednak w momencie, gdy się razem spotykają, już nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Jest to naprawdę mocna więź, która potrafi poradzić sobie z każdym problemem w zaledwie sekundę.

Co prawda, na początku ich relacja jest bardzo ostrożna, ponieważ oboje boją się zranienia. Jednak z czasem, kiedy lepiej się poznają, ich związek staje się czymś niesamowitym i wyjątkowym. Ta niepewność i osamotnienie jest spoiwem, który łączy te znaki zodiaku na długie lata.  

Byk i Rak - mają sobie wiele do zaoferowania

Połączenie Byka i Raka to przepis na poważną i długotrwałą relację. Byk oferuje Rakowi bezpieczeństwo i czułość, a Rak w zamian otwiera swoje serce.

Co więcej, będą oni nie tylko wspaniałymi kochankami, ale i przyjaciółmi, ponieważ łączą ich te same wartości i przekonania. Poza tym te znaki zodiaku świetnie się rozumieją, a w dodatku spaja ich niesamowita bliskość fizyczna oraz emocjonalna, co stanowi świetną mieszankę uczuć i dobrze prognozuje na przyszłość. Wzajemny szacunek i uznanie dla osiągnięć partnera czynią z tej dwójki niepokonaną parę na całe życie.

Lew i Waga - są dla siebie motywacją i najlepszym towarzystwem

Lew potrafi docenić życzliwość i charakter Wagi. Natomiast Wadze imponuje zaradność, witalność oraz mądrość życiowa Lwa. Oba te znaki świetnie czują się w swoim towarzystwie, ponieważ cisza nie jest dla nich przeszkodą, gdyż rozumieją się oni bez słów.  

Te znaki zodiaku pragną siebie nieustannie i pomimo tego, że pokazują swój związek na zewnątrz, tak naprawdę nikt nie wie, jak silne uczucie ich łączy. Dbają o swój związek i starają się być w nim najlepszymi wersjami siebie, co motywuje ich do samorozwoju oraz podejmowania ryzyka. Te znaki świetnie wpływają wzajemnie na swoje charaktery.

Bliźnięta i Wodnik - szacunek i zrozumienie to motto ich relacji

Jest to niezwykłe połączenie zarówno na poziomie mentalnym, jak i emocjonalnym. Na pierwszy rzut oka przypominają oni stare, dobre małżeństwo, jednak wbrew pozorom w tej relacji nie da się nudzić.

Oprócz tego Bliźnięta oraz Wodnika cechuje to, że potrafią spędzać czas osobno i szanują swoją przestrzeń. Pełne zaufanie, jakim siebie darzą, jest przepisem na szczęście i harmonię w tym związku. Dodatkowym spoiwem łączącym te dwa znaki, są wspólne pasje oraz tematy do rozmów. Zdecydowanie są to kandydaci na udane małżeństwo.  

Skorpion i Ryby - nierozerwalne porozumienie dusz

To niezwykle dobrana para, ponieważ Skorpiony i Ryby doskonale wiedzą, jak zadowolić się nawzajem w każdej dziedzinie życia. Skorpiony oferują Rybom miłość, a w zamian otrzymują uwagę skupioną na sobie i wsparcie każdego dnia.

Ryby kontrolują emocje, a Skorpion kontroluje związek. Łączy ich zmysłowość, ale i przyjaźń. W pełni rozumieją swoje potrzeby, dają sobie przestrzeń, kiedy potrzeba, ale zawsze są obok. Łączą ich wspólne pasje i można w ich przypadku mówić o prawdziwym połączeniu dusz, ponieważ nikt nie rozumie ich tak dobrze, jak oni siebie nawzajem. Sprawia to, że przyjaźń jest głównym fundamentem ich relacji, a razem świetnie się bawią.

Strzelec i Lew - tylko oni wiedzą o swoim uczuciu

Jest to para pełna fantazji i wyobraźni. Strzelec i Wodnik są dla siebie fantastycznymi towarzyszami w podróży przez życie. Nie dzielą się oni swoim uczuciem na zewnątrz, ale jest ono niezwykle silne i prawdziwe.

Ich miłość jest przede wszystkim dla nich. Nie mają potrzeby wciąż o niej mówić innym. Związek daje im poczucie bezpieczeństwa, którego oboje potrzebują. Czas, który spędzają razem, jest dla nich niezwykle cenny i wartościowy, ponieważ zarówno Strzelec, jak i Lew w całości poświęcają swoją uwagę sobie nawzajem.

Zobacz też:

Te trzy znaki zodiaku wyróżniają się szlachetnością. To prawdziwe anioły. Jesteś wśród nich?

Te 3 znaki zodiaku będą mieć wyjątkowe szczęście w marcu. Fortuna uśmiechnie się do nich

W ten dzień nigdy nie pożyczaj pieniędzy. Ściągniesz na siebie pecha i problemy finansowe

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku