Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku są sobie pisane. Sprawdź, z kim stworzysz idealny duet

Dopasowanie zodiakalne to teoria w astrologii, według której z pewnymi znakami łączy nas silna więź już od pierwszego spotkania. Pewne cechy charakteru, upodobania, pasje czy skłonności sprawiają, że z przedstawicielami niektórych znaków dogadujemy się lepiej. Może to być podstawa trwałej przyjaźni lub relacji miłosnej. Jakie znaki zodiaku do siebie pasują i jaki jest tego powód? Sprawdź, na kogo zwrócić uwagę.

Niektóre ze znaków zodiaku — zdaniem osób interesujących się astrologią — są bardziej kompatybilne niż inne. Każdy znak ma do siebie przypisane pewne cechy, które oddziałują na pozostałe osoby. Wobec tego okazuje się, że z gwiazd możemy wyczytać, czy ktoś jest nam przeznaczony. Oto znaki zodiaku, które tworzą najlepsze związki. Kto do kogo pasuje i właściwie dlaczego?

Baran i Koziorożec - z pozoru samotnicy, a razem wspaniała para

Koziorożec i Baran mają różki i zazwyczaj lubią iść przez życie w pojedynkę. Jednak w momencie, gdy się razem spotykają, już nic nie jest w stanie ich rozdzielić. Jest to naprawdę mocna więź, która potrafi poradzić sobie z każdym problemem w zaledwie sekundę.

Co prawda, na początku ich relacja jest bardzo ostrożna, ponieważ oboje boją się zranienia. Jednak z czasem, kiedy lepiej się poznają, ich związek staje się czymś niesamowitym i wyjątkowym. Ta niepewność i osamotnienie jest spoiwem, łączącym te znaki zodiaku na długie lata.  

Byk i Rak - mają sobie wiele do zaoferowania

Połączenie Byka i Raka to przepis na poważną i długotrwałą relację. Byk oferuje Rakowi bezpieczeństwo i czułość, a Rak w zamian otwiera swoje serce.

Co więcej, będą oni nie tylko wspaniałymi kochankami, ale i przyjaciółmi, ponieważ łączą ich te same wartości i przekonania. Poza tym te znaki zodiaku świetnie się rozumieją, a w dodatku spaja ich niesamowita bliskość fizyczna oraz emocjonalna, co stanowi świetną mieszankę uczuć i dobrze prognozuje na przyszłość. Wzajemny szacunek i uznanie dla osiągnięć partnera czynią z tej dwójki niepokonaną parę na całe życie.

Lew i Waga - są dla siebie motywacją i najlepszym towarzystwem

Lew potrafi docenić życzliwość i charakter Wagi. Natomiast Wadze imponuje zaradność, witalność oraz mądrość życiowa Lwa. Oba te znaki świetnie czują się w swoim towarzystwie, ponieważ cisza nie jest dla nich przeszkodą. Rozumieją się oni bez słów. Waga umiejętnie podziwia Lwa, a Lew podziwia wdzięk Wagi. 

Jeden i drugi znak lubi być w centrum uwagi, co może być utrudnieniem w tej relacji. Łączy ich jednak silne uczucie. Dbają o swój związek i starają się być w nim najlepszymi wersjami siebie, co motywuje ich do samorozwoju oraz podejmowania ryzyka. Te znaki świetnie wpływają wzajemnie na swoje charaktery.

Czytaj też: Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy 

Bliźnięta i Panna - szacunek i zrozumienie to motto ich relacji

Jest to niezwykłe połączenie zarówno na poziomie mentalnym, jak i emocjonalnym. Na pierwszy rzut oka przypominają oni stare, dobre małżeństwo, jednak wbrew pozorom w tej relacji nie da się nudzić. Bliźnięta wprowadzają nieco zamieszania do uporządkowanego życia Panien. Same mają jednak trudności w ogarnięciu niektórych spraw — zdają się więc na zaradność Panny, która potrafi umiejęnie sprowadzić Bliźnięta na ziemię. 

Znaki te potrafią spędzać czas osobno i szanują swoją przestrzeń. Pełne zaufanie, jakim siebie darzą, jest przepisem na szczęście i harmonię w tym związku. Dodatkowym spoiwem łączącym te dwa znaki są wspólne pasje oraz tematy do rozmów. Zdecydowanie są to kandydaci na udane małżeństwo. Zwłaszcza Bliźnięta zyskają wiernego słuchacza, którego potrzebują. Nie mogą się tylko przejmować nadmiernym krytykanctwem astrologicznych Panien. 

Skorpion i Ryby - nierozerwalne porozumienie dusz

To niezwykle dobrana para, ponieważ Skorpiony i Ryby doskonale wiedzą, jak zadowolić się nawzajem w każdej dziedzinie życia. Skorpiony oferują Rybom miłość, a w zamian otrzymują uwagę skupioną na sobie i wsparcie każdego dnia. Ryby łatwo poddają się emocjom, nad którymi Skorpion panuje. Pod wpływem Ryb Skorpiony mogą zaś ukazać swoją bardziej wrażliwą stronę. Para ta należy do żywiołu wody, więc rozumie się na poziomie głębokich emocji.

Łączy ich zmysłowość, ale i przyjaźń. W pełni rozumieją swoje potrzeby — dają sobie przestrzeń, kiedy to konieczne, ale zawsze są obok. Przyjaźń jest głównym fundamentem ich relacji, a razem świetnie się bawią.

Strzelec i Wodnik - tylko oni wiedzą o swoim uczuciu

Jest to para pełna fantazji i wyobraźni. Strzelec i Wodnik są dla siebie fantastycznymi towarzyszami w podróży przez życie. Nie dzielą się oni swoim uczuciem na zewnątrz, ale jest ono niezwykle silne i prawdziwe. To wolne duchy, które mają dużo różnych zainteresowań i każdy dzień jest dla nich wielką przygodą. Oprócz miłości, łączy ich przede wszystkim przyjaźń. Wydają się ludźmi z kompletnie innej bajki, ale Strzelec chętnie będzie słuchał o planach i wizjach Wodnika, a Wodnik ucieszy się, że ma wreszcie kogoś, z kim może ów plany zrealizować. 

Ich miłość jest przede wszystkim dla nich. Nie mają potrzeby wciąż o niej mówić innym. Związek daje im poczucie bezpieczeństwa, którego oboje potrzebują. Czas, który spędzają razem, jest dla nich niezwykle cenny i wartościowy, ponieważ zarówno Strzelec, jak i Lew w całości poświęcają swoją uwagę sobie nawzajem. Nie nudzą się nigdy w swoim towarzystwie i wspierają w obliczu przeciwności. 

Zobacz też:

Masz w portfelu taki banknot? Pod żadnym pozorem go nie wydawaj

Kobiety spod tych znaków najbardziej podobają się mężczyznom. Jesteś wśród nich?

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku