Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku najczęściej się rozwodzą. Nie są stworzone do małżeństwa

Część osób pomimo chęci, nie umie wytrwać w związkach. Nieważne jak bardzo będą się starać. To po prostu nie wyjdzie. Problem tkwi w ich znakach zodiaku. Przedstawiamy te znaki, które najczęściej się rozwodzą i nie są stworzone do małżeństwa.

To, w jakim dniu i miesiącu urodziliśmy się, ma ogromny wpływ na nasz charakter. Przez to niektóre znaki zodiaku są mniej lub bardziej wytrwałe w związkach. Wodnik, Bliźnięta czy Skorpion kończą je za to wyjątkowo często. Co więcej, osobom spod tych znaków zodiaku nie przeszkadza w tym nawet przysięga małżeńska. To jednak nie wszystkie znaki, które bardzo często się rozwodzą.

Bliźnięta (21.05 - 20.06)

Bliźnięta mają problemy z podejmowaniem trudnych decyzji i nie lubią tego robić. Są bardzo niezdecydowane, przez co ich wybory mogą być niejednokrotnie przypadkowe. To, co doprowadza je do chęci rozwodu, to nuda. Rutyna jest najgorszym, co może im się przytrafić. Wchodzisz w związek małżeński z Bliźniakiem, a już przed tym wkradły się powtarzalność i zmęczenie? Spodziewaj się rozwodu i to prędko. Osoba spod tego znaku nie będzie mieć oporów przed zdradą.

Czytaj także: Najbardziej natrętne znaki zodiaku. Nie uwolnisz się od ich dobrych rad

Panna (23.08 - 22.09)

Panna to znak zodiaku, który wyróżnia się niesamowitą organizacją. Wszystko u niej jest zaplanowane od A do Z, włącznie z sytuacjami awaryjnymi. Taki sam według nich powinien być ich partner. Oczekiwania Panny są wygórowane i wręcz niemożliwe do spełnienia. Ich małżonek powinien być idealny pod każdym względem. Każdy najmniejszy błąd będzie wytykany, gdy swoich nie będą zauważać. Z czasem ani Panna, ani ich partner tego nie wytrzymają, co doprowadzi do rozwodu.

Skorpion (23.10 - 21.11)

Skorpion w małżeństwie jest znakiem wyjątkowo zaborczym. Małżonek powinien spodziewać się od takiej osoby codziennych kontroli, wybuchów zazdrości czy nawet zakazów. Z drugiej strony jednak Skorpiony same nie są tak wierne, jak wymagają, żeby ich partner był. Ten znak zodiaku uwielbia przelotne flirty czy nawet romanse. Związek małżeński z nim to prawdziwe wyzwanie, a takie zachowanie szybko doprowadzi do rozwodu.

Strzelec (22.11 - 21.12)

Osoby spod znaku zodiaku Strzelca bardzo szybko się nudzą. Z tego powodu ich związki często można nazwać przygodami. Szybko się zakochują i równie szybko się odkochują, co jest powodem kończenia relacji. Choć są w stanie stworzyć dłuższy związek i wejść w małżeństwo, to odrobina rutyny i nudy mogą to wszystko przekreślić. Strzelec bez wahania złoży papiery rozwodowe, a nim się obejrzysz, wejdzie w następną bliską relację.

Koziorożec (22.12 - 19.01)

Osoby wiążące się z Koziorożcem nie muszą się obawiać o zdradę. Ten znak zodiaku jest jednym z najwierniejszych. Małżeństwo może za to wykończyć jego pracoholizm. Pracę zawsze stawiają nad partnera czy rodzinę. Spełnienie zawodowe jest ich życiowym celem i nie chcą tego odpuszczać za żadną cenę. Przez to będą zaniedbywać swój związek małżeński, co doprowadzi do decyzji o rozwodzie.

Wodnik (20.01 - 18.02)

Dla Wodnika najważniejsza w życiu jest wolność, co gryzie się z instytucją małżeństwa. Nie znoszą być ograniczane w żaden sposób, a gdy będą, odbije się to na ich psychice. W takich warunkach osoby spod tego znaku mogą zmienić się nie do poznania. Przytłaczający i ograniczający w jakimkolwiek stopniu partnerzy sprawiają, że Wodniki bardzo często rozwodzą się.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku będą mieć wyjątkowe szczęście w marcu. Fortuna uśmiechnie się do nich

W ten dzień nigdy nie pożyczaj pieniędzy. Ściągniesz na siebie pecha i problemy finansowe

Noś zawsze w portfelu, a nie zabraknie w nim pieniędzy. Trik, który przyciągna fortunę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku