Reklama
Reklama

Najbardziej natrętne znaki zodiaku. Nie uwolnisz się od ich dobrych rad

Jeśli nie lubisz wtrącania się w twoje prywatne sprawy i denerwuje cię wysłuchiwanie potoku zaleceń i rad, lepiej trzymaj się z daleka od tych znaków zodiaku. Niektóre są ciekawskie z natury, ale mają dobre intencje. Dla innych doradzanie i krytykowanie to po prostu sposób na życie. Efekt jest jednak podobny, a jest nim zmęczenie i zniecierpliwienie otoczenia. Wobec tych znaków trzeba jasno wytyczyć granice, bo bywają bardzo natrętne. Jesteś wśród nich?

Niektórzy wierzą, że w gwiazdach zapisane są informacje o naszym losie i cechach charakteru. Pewne znaki zodiaku są bardziej wrażliwe, inne bardziej skupione na karierze, a jeszcze inne gadatliwe czy natrętne. Ta ostatnia cecha może być szczególnie kłopotliwa dla otoczenia, które musi wysłuchiwać ich dobrych rad czy ciągle odpierać próby wtrącania się w prywatne sprawy. Jakie znaki zodiaku są szczególnie namolne i chciałyby wiedzieć wszystko o wszystkich? Wyjaśniamy, kto i dlaczego może ci się naprzykrzać.

Baran: zdąży doradzić, nim dotrze do niego, że nie powinien

Baran jest impulsywny i często coś robi bez zastanowienia. Bywa więc, że pyta o coś, o co pytać nie powinien i raczy innych komentarzami, które są nie na miejscu. Barany są też niecierpliwe, więc łatwo się denerwują. Gdy chcą się czegoś dowiedzieć, nie zważają na nic.

Biada jednak temu, kto chce się dowiedzieć czegoś na temat ich prywatnego życia — zodiakalne Barany strzegą bowiem swoich sekretów, choć nie zawsze robią to umiejętnie. Dawane innym rady mogą wywoływać irytację otoczenia, jednak zwykle dobrze się na tym wychodzi. Od czasu do czasu warto więc Barana słuchać.

Rak: lubi rozmawiać o uczuciach — najlepiej cudzych

Rak jest uczuciowy i wrażliwy. Zależy mu na dobrym samopoczuciu innych osób, więc zasypuje bliskich pytaniami, co bywa męczące. Potrzebuje też stałego kontaktu, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku.

Lubi również poruszać prywatne tematy, więc przez otoczenie może być odbierany jako bardzo natrętny. Rak zwykle nie robi tego specjalnie, ale dla wielu osób rozmowa o osobistych sprawach jest krępująca.

Czytaj też: Kochają przez całe życie. Te znaki zodiaku są stałe w uczuciach 

Panna: bezustannie krytykuje i doradza

Panna jest nieco apodyktyczna i uparcie dąży do perfekcjonizmu. Perfekcyjnie też raczy innych radami na każdy temat — nawet gdy nikt jej o to nie prosi. W dzieleniu się z otoczeniem przepisami na życie może być nawet nieco natrętna, więc mniej odporne osoby szybko czują się zmęczone jej towarzystwem.

Jest bardzo drobiazgowa i tego samego wymaga od innych. Przedstawicielom tego znaku czasem trudno spojrzeć na życie oczami innej osoby — powinny się podjąć tego zadania i dojść w tym do perfekcji. 

Skorpion: drąży zagadkę do skutku

Ciekawość to jego drugie imię. Tajemnice przyciągają go jak magnes, a przy tym jest cierpliwy, więc może czekać nawet bardzo długo, by wreszcie poznać jakiś sekret czy rozwiązanie zagadki. Na plus trzeba jednak dodać, że Skorpion rzadko dzieli się swoją wiedzą z innymi. Jeśli uzna, że czegoś nie powinien mówić, to tego nie zdradza. Nie pokazuje nawet, że coś na jakiś temat wie, żeby nie musieć się niepotrzebnie tłumaczyć.

Zbiera informacje dla samych informacji, bo po prostu to lubi. W ich poszukiwaniu może być jednak nieco natrętny i trochę zbyt bezpośredni. Nie wtrąca się jednak w sprawy innych ludzi, jeśli ktoś nie miesza się w jego życie. 

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku będą mieć wyjątkowe szczęście w marcu. Fortuna uśmiechnie się do nich

W ten dzień nigdy nie pożyczaj pieniędzy. Ściągniesz na siebie pecha i problemy finansowe

Noś zawsze w portfelu, a nie zabraknie w nim pieniędzy. Trik, który przyciągna fortunę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku