Reklama
Reklama

Te numery domów i mieszkań przynoszą szczęście. Wcale nie chodzi o 7

Numery domów i mieszkań mają znaczenie według numerologii. Wiele osób wierzy, że to właśnie od nich zależy szczęście mieszkańców. Sprawdź, jak obliczyć liczbę domu. Które należą do tych szczęśliwych?

Numerologia jest dziedziną zajmującą się numerami, które mają wpływ na życie. Najbardziej popularnymi liczbami są te z daty naszego urodzenia. To właśnie o nich słyszymy najczęściej. Okazuje się jednak, że duże znaczenie może mieć numer mieszkania czy domu

Znaczenie numeru domu i mieszkania

W trakcie zakupu domu czy mieszkania zwracamy uwagę na wiele czynników. Należą do nich cena, lokalizacja, metraż, wykończenie, rozkład pomieszczeń, a także sąsiedztwo. Nie każdy natomiast zwraca uwagę na numer, pod jakim będziemy mieszkać wraz z rodziną. 

Istnieją liczby zapewniające szczęście rodzinie zamieszkującym pod danym adresem. Za sprawą swojej magicznej mocy przyczyniają się do powodzenia zarówno w sferze miłosnej, jak i finansowej. Osoby mieszkające pod konkretnymi numerami domów czy mieszkań mogą także liczyć na długie i szczęśliwe życie w zdrowiu. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Te znaki zodiaku pomogą ci w trudnej sytuacji. Dają najlepsze rady - top.pl

Szczęśliwe numery domów i mieszkań

Jeśli chcemy sprawdzić, czy numer naszego miejsca zamieszkania jest szczęśliwy, to musimy obliczyć liczbę domu. Nie trzeba tego robić, jeśli mieszkamy pod jednocyfrowym numerem. 

W przypadku kilkucyfrowego numeru musimy dodać do siebie te liczby tak, aby otrzymać liczbę jednocyfrową. Przykładowo dla numeru domu 67 wykonujemy następujące obliczenia: 6+7=13, 1+3=4. Zatem liczba domu to 4.

Według numerologii istnieją konkretne, szczęśliwe numery domu lub mieszkania. Należą do nich:

  • Numer 2 

Numer 2 domu lub mieszkania oznacza schronienie przed problemami i ucieczkę od zgiełku. Panuje w nim rodzinna atmosfera, pełna miłości. Każdy z mieszkańców darzy się szacunkiem. Ponadto liczba ta wpływa pozytywnie na relacje z innymi. 

  • Numer 4 

Numerologiczna czwórka domu lub mieszkania to znak stabilności i rozwagi. Osoby mieszkające pod tym numerem odnoszą sukcesy i nie muszą martwić się o finanse

  • Numer 6

Osoby mieszkające pod numerem 6 czują się bezpieczne, kochane i potrzebne. W takim domu mieszkańcy spędzają wspólnie czas, jednak mają też przestrzeń dla prywatności. 

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby