Reklama
Reklama

Planując ślub, wykreśl z kalendarza te dni. To najbardziej pechowe daty

Astrolodzy wyczytują z gwiazd szanse na miłość, sukces czy bogactwo. Tym razem skupimy się na nieco innej kwestii. Wróżka przewiduje szczęśliwe i pechowe daty ślubu. Jakie dni lepiej wykreślić z kalendarza, planując to ważne wydarzenie? Sprawdź już teraz.

Wróżka Iva Naskova postanowiła uchylić rąbka tajemnicy na temat szczęśliwych i pechowych dat ślubu. Kobieta uważa, że szczęście w małżeństwie jest zależne od terminu jego zawarcia. Wskazała wybór dni zgodny z sezonem zodiakalnym panny młodej lub pana młodego. Sprawdź, jakich jeszcze rad udzieliła. 

Szczęśliwe daty ślubu według znaków zodiaku i faz księżyca

Iva Naskova powiedziała, że szczęśliwymi datami ślubu dla Barana, Lwa i Strzelca są letnie miesiące, ponieważ są znakami ognia. Z kolei Byk, Panna i Koziorożec, czyli znaki ziemi, będą mieć udane małżeństwo, jeśli zaplanują jego zawarcie na wiosnę albo jesień

Wróżka wspomniała także o Bliźniętach, Wagach i Wodnikach, którym radzi wyprawić ślub w czerwcu, wrześniu bądź styczniu. Znaki zodiaku tj. Raki, Skorpiony i Ryby powinny zaplanować uroczystość na lato bądź zimę

Iva Naskova odniosła się także do faz księżyca, na które warto zwrócić uwagę podczas planowania ceremonii zaślubin. Każda z nich ma bowiem inną energię. Najlepszą fazą jest pełnia księżyca, gdzie emocje są bardzo silne, a na sprawy ludzkie pada jasne światło. Księżyc w nowiu symbolizuje nowy początek, co sprzyja zawieraniu związków małżeńskich. 

Jeśli chodzi o dni tygodnia, to dobrym wyborem na ślub jest piątek, czyli dzień planety Wenus, słynącej z miłości. Można też wybrać popularną sobotę, będącą pod działaniem Saturna, oznaczającą poważne intencje i ciężką pracę. 

Pechowe daty ślubu - wróżka przestrzega

Wróżka podała też pechowe daty ślubu. Radzi, aby wykreślić z kalendarza dni, kiedy następuje zaćmienie słońca lub księżyca. Te dwie fazy nie sprzyjają nowym początkom. 

Iva Naskova odradzała także organizację tego ważnego wydarzenia w trakcie retrogradacji Merkurego lub Wenus. Według niej istnieje wówczas duża szansa na komplikacje podczas uroczystości i nieudane małżeństwo. 

Zobacz też:

Śnił ci się motyl? To może mieć dwojakie znaczenie

Masz w portfelu taki banknot? Pod żadnym pozorem go nie wydawaj

Kobiety spod tych znaków najbardziej podobają się mężczyznom. Jesteś wśród nich?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: przepowiednie | astrologia