Reklama
Reklama

Najbardziej negatywne znaki zodiaku. Zepsują nawet najlepszy dzień!

Za najbardziej negatywne znaki zodiaku astrologowie uznają osoby o cechach osobowości, przez które mogą być postrzegane jako zbyt poważne, a nawet nieszczęśliwe. Są to ludzie, którzy częściej od innych marudzą i mogą zarażać innych negatywną energią. Dla kogo z grona gwiezdnej dwunastki szklanka zawsze jest do połowy pusta? Oto 3 najbardziej negatywne znaki zodiaku.

  • TikTokerka o nicku @tree.of.wisdom w jednym z nowych filmów na swoim profilu wyróżniła trzy, jej zdaniem, najbardziej negatywne znaki zodiaku
  • To normalne, że nie wszyscy wierzą w astrologię, jednak komentarze pod postem użytkowniczki nie pozostawiają złudzeń, że osób, które się z nią zgadzają, wcale nie jest mało. 
  • A skoro tak, to w samym poście również musi być ziarenko prawdy. Dla których znaków zodiaku szklanka najczęściej jest do połowy pusta

Rak (21 czerwiec - 22 lipiec): Jest wrażliwy aż do przesady. Martwi się dosłownie wszystkim

Raki mają wiele pozytywnych cech. Są lojalne, troskliwe i empatyczne. Zaliczają się jednak do grona najbardziej wrażliwych znaków, jednak przez to łatwo popadają także w negatywne nastroje. 

Użytkowniczka @tree.of wisdom na TikToku tłumaczy, że Raki to osoby srogo oceniające sytuację, które dość często zupełnie bez powodu czują się odrzucone i osamotnione. Stale coś analizują, rozkładając problemy na czynniki pierwsze. To najczęściej nie przynosi im satysfakcji, a jedynie prowadzi do zmęczenia i rezygnacji.

Skorpion (23 październik - 21 listopad). Wyciągnie na wierzch każdy sekret. I to za wszelką cenę

Drugi na liście negatywnych znaków zodiaku popularnej TikTokerki jest  budzący wszechobecną grozę Skorpion. To osoby niezwykle głębokie, które bardzo skupiają się na emocjach i uczuciach. 

Mają ponoć tendencję do wyciągania na wierzch ludzkich lęków, a ich specyficzna energia momentami staje się zbyt trudna do zniesienia dla otoczenia. Skorpiony nie znają słowa tabu. Nie stronią więc od poważnych rozmów, podczas których za wszelką cenę chcą rozłożyć problem na czynniki pierwsze. 

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia). Bywa męczący i może zepsuć nawet najlepszą zabawę

Jak tłumaczy @tree.of.wisdom, Koziorożce są to osoby ambicyjne i pewne siebie, jednak lubiące skupiać się na praktycznych i… nudnych tematach. 

Mają tendencję do pouczania innych, co jest zresztą bardzo przydatne w pracy. Jednak w życiu prywatnym może sprawiać im problemy, odpychając od Koziorożców potencjalnych przyjaciół. TikTokerka zwraca uwagę, że ich obowiązkowość może być wręcz męcząca, przez co w towarzystwie mogą zepsuć nawet najlepszą zabawę. 

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia