Reklama
Reklama

Masz w portfelu pechowy banknot? Pozbądź się go, a gotówka popłynie jak rzeka

Mogłoby się wydawać, że gotówka w portfelu to oznaka dobrobytu i przyniesie ze sobą raczej szczęście niż pecha. Okazuje się jednak, że niektóre banknoty mogą przyciągać niepomyślność. Jakie i jak się ich pozbyć, by odegnać niepowodzenia?

Już jeden pechowy banknot jest w stanie negatywnie wpłynąć na sprawy finansowe. Kiedy trafi do portfela, dla jego właściciela od razu zaczyna się zła passa. Może popaść w długi, poczynić nietrafione inwestycje, a kolejne pieniądze będą bardzo szybko się rozchodzić. Gdy do portfela trafia pechowy banknot, sprawy finansowe zwykle wyhamowują — nic się nie udaje. Takie banknoty odpychają bowiem gotówkę. Co zrobić, by się przed tym ustrzec?

Jak rozpoznać pechowy banknot? Sprawdź numer seryjny

Pechowy banknot można rozpoznać po numerze seryjnym. Jeśli powtarza się w nim cyfra 0, banknot negatywnie wpływa na sprawy finansowe właściciela. Im więcej zer znajduje się w numerze seryjnym (umieszczonym na dole, po lewej stronie), tym gorsza będzie sytuacja.

Portfel należy raczej wypełnić banknotami o numerach seryjnych przynoszących szczęście — im częściej powtarzają się na nich cyfry 8 i 9, tym lepiej. Najkorzystniejsze jest przy tym ustawienie liczby 88 lub 99 na końcu numeru seryjnego. Otrzymanie takiego banknotu to dobry znak, zwiastujący dobrobyt w przyszłości. 

Cyfra 0 działa jednak zupełnie odwrotnie. Nie należy przy tym absolutnie niszczyć czy wyrzucać banknotu. Musimy dodać mu pozytywnej energii i oczyścić z tej negatywnej. Wówczas będzie można zwyczajnie go wydać, a on przestanie wpływać niekorzystnie na sprawy finansowe. 

Czytaj też: Wsyp to do wanny, a przyciągniesz miłość i szczęście 

Pechowy banknot - jak zneutralizować jego działanie?

Pechowy banknot przestanie negatywnie wpływać na sferę finansową, gdy oczyści się go ze złej energii. Wystarczy posypać go na noc solą, a następnego dnia nie umieszczać już w portfelu, lecz po prostu wydać. Na czas transportu włóżmy go do foliowego woreczka lub jakiegoś drugiego, nieużywanego na co dzień portfela. Można na przykład opłacić przy jego pomocy rachunki, rozmienić na inne, drobniejsze banknoty, czy też coś za niego kupić. Można też po postu wpłacić banknot na konto. Zużytej soli nie wolno jednak spożywać — po prostu wysypmy ją do kosza. 

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby