Reklama
Reklama

Horoskop na nów Księżyca w Pannie. Niektóre znaki zodiaku czeka wstrząs

Zbliża się nów Księżyca w Pannie, wraz z którym wszechświat motywuje nas do życiowych porządków. To dobry moment na rozliczenie się z przeszłością, która wciąż depcze nam po piętach. Powinniśmy teraz postawić na siebie i odciąć toksyczne relacje tak, aby zrobić miejsce na nowe. Oto horoskop na nów Księżyca w Pannie 2023.

Pojutrze kończy się retrogradacja Merkurego, a zaczyna nów Księżyca w Pannie. Luna w tej fazie na niebie ukaże się 15 września o godzinie 3:39 i od tego momentu rozpocznie się zupełnie nowy cykl. Wszechświat zachęci nas do ostatecznego rozliczenia się z przeszłością. 

Warto więc uporządkować życie, wybaczając sobie dawne błędy, aby przygotować się na nowe przygody i możliwości, które pojawią się w naszym życiu wraz z pierwszą kwadrą Księżyca w Strzelcu - 22 września 2023.

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Barana (21 marzec - 19 kwiecień)

Barany muszą nauczyć się sztuki odpuszczania. Są dynamiczne i niecierpliwe, przez co mają skłonność do wywierania presji na rodzinie oraz znajomych. Tak zniechęcają do siebie innych ludzi. Nów Księżyca w Pannie będzie czasem, w którym Barany powinny odpuścić. Zamiast na siłę przyspieszać bieg pewnych zdarzeń, muszą pozwolić toczyć się sprawom w umiarkowanym tempie.  

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Byka (21 kwiecień - 22 maj)

Osoby spod znaku Byka w życiu często unoszą się honorem. Niełatwo jest im przyznać się do błędu, nawet jeśli wiedzą, że wina leży po ich stronie. Nów Księżyca w Pannie to idealna okazja do tego, aby schowały swoją dumę do kieszeni. Zamiast przez lata umierać z tęsknoty za dawnym przyjacielem, Byki powinny po prostu tę osobę i odbudować relację.

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Bliźniąt (23 maj - 21 czerwiec)

Nów Księżyca w Pannie będzie dla Bliźniąt czasem przemyśleń. Wraz z końcem retrogradacji Merkurego, ich zdolności komunikacyjne ulegną pogorszeniu. Czas spędzony w samotności wyjdzie im jednak na dobre. Gdy Bliźnięta zostaną zignorowane przez kilku znajomych, uporządkują swój telefon, wyrzucając kilka kontaktów. Trudny okres pozwoli im docenić wartościowe relacje z ludźmi, którzy są z nimi na dobre i złe. 

Sprawdź: Zdradzają i flirtują, z kim popadnie. To najlepsi uwodziciele wśród znaków zodiaku

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Raka (22 czerwiec - 22 lipiec)

Raki powinny teraz obserwować na chłodno na zachowanie ludzi w swoim otoczeniu. Ich intuicja będzie teraz w świetnej formie, dzięki czemu odkryją brudne kłamstwo kogoś, z kim pozostają w bliskich relacjach. Mogą być zawiedzione, ale nie powinny wszczynać awantury, Najlepiej, jeśli Raki dadzą tej osobie do zrozumienia, że znają prawdę i ograniczą z nią kontakt. 

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Lwa (23 lipiec - 23 sierpień)

Nów Księżyca w Pannie mocno da się we znaki Lwom, które odczują znaczny spadek energii. Nawet najbardziej rozrywkowe osoby, przez najbliższe dni nie będą szczególnej ochoty na szalone imprezy ze znajomymi. Lwy będą wolały poleniuchować w domu lub spędzić czas na łonie natury. Zamiast wyjeżdżać na zagraniczne wycieczki, lepiej zrobi im weekend u rodziców, podczas którego będą mogły naładować baterie. 

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Panny (24 sierpień - 22 wrzesień)

To będzie dobry czas dla zodiakalnej Panny, która będzie miała okazję ostatecznie rozliczyć się z przeszłością. Pod wpływem nowiu w swoim znaku spojrzy na swoje postępowania dystansu. Przestanie obwiniać się za dawno wypowiedziane słowa i zamiast "stać w korytarzu", wreszcie podejmie decyzję, co dalej. Powinna przeprosić albo odpuścić i ostatecznie zerwać znajomość.

Czytaj również: Te znaki zodiaku pasują do Panny. Może od razu zaciągnąć je przed ołtarz

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Wagi (23 wrzesień - 22 październik)

Wszechświat postanowi ściągnąć marzycielskie Wagi na ziemię. Zachęci je do tego by, zamiast skakać z kwiatka na kwiatek, pomyślały wreszcie o swojej przyszłości. Nie muszą całkowicie się zmieniać, ale powinny odrobinę zwolnić, aby zastanowić się, czego tak naprawdę chcą od życia. Wciąż mogą być szalone, ale odrobina stabilizacji im nie zaszkodzi. 

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Skorpiona (23 październik - 21 listopad)

Skorpiony czeka niespodziewanie spotkanie z osobą, która kiedyś była im bliska. Będzie to dawno niewidziana przyjaciółka albo były partner, z którym muszą sobie jeszcze coś wyjaśnić. Ten człowiek ponownie pojawi się w życiu nieprzypadkowo. Skorpiony muszą być teraz uważne, bo wszechświat szykuje dla nich ważną życiową lekcję. 

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Strzelca (22 listopad - 21 grudzień)

Strzelce powinny bardziej przykładać się do obowiązków. Być może chcą się wykazać, podejmując wiele różnych wyzwań, ale traci na tym jakość ich pracy. To samo tyczy się relacji międzyludzkich. Nów Księżyca w Pannie jest dobrą okazją do tego, aby zadbać o intymność, spędzając czas z partnerem sam na sam, zamiast znów spotykać się w gronie znajomych. 

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Koziorożca (22 grudzień - 19 styczeń)

Ostatnio nie było łatwo, ale wraz z nowiem Księżyca w Pannie w życiu Koziorożców zapanuje wyczekiwany ład i harmonia. Napięta atmosfera w pracy rozluźni się, co pozytywnie wpłynie także na ich życie rodzinne. Dawne konflikty odejdą w niepamięć, dzięki czemu Koziorożce w kolejny miesiąc wejdą z pozytywną energią. 

Może cię zainteresować: Ten znak zodiaku jest najbardziej pracowity. Możesz zatrudniać go w ciemno

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Wodnika (20 styczeń - 18 luty)

Wodniki nie powinny stawiać na innych, tylko na siebie. Dobrze jest być lubianym, ale nie za wszelką cenę. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny skupić się na swoich obowiązkach, bo jeżeli w porę nie ochronią własnych interesów, mogą wiele stracić. Wodniki najpierw muszą zadbać o własne potrzeby. A dopiero później mogą zacząć pomagać przyjaciołom. 

Horoskop na nów Księżyca w Pannie dla Ryb (19 luty - 20 marzec)

Nów Księżyca w Pannie sprowadzi na ziemie bujające w obłokach Ryby. Wszechświat pokaże im, że nie powinny kierować się wyłącznie pierwszym wrażeniem, bo to może być mylne. Osoba, którą wcześniej uważały za egoistę, wyciągnie do nich pomocną dłoń po tym, jak zawiedzie je osoba, której ufały bezgranicznie.

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskop