Reklama
Reklama

4 znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans. Jesteś na liście?

Sierpniowe upały sprzyjają wyjazdom, podczas których mamy szansę zawrzeć nowe atrakcyjne znajomości. Atmosfera jest teraz tak gorąca, że nawet osoby w stałych związkach mogą nie zdołać oprzeć się pokusie przeżycia niezobowiązującej, letniej przygody. Które 4 znaki zodiaku mają największe szanse przeżyć wakacyjny romans?

  • Astrolodzy uważają, że znaki zodiaku mają ogromny wpływ na charakter i zachowanie ludzi, również podczas wakacyjnych wyjazdów. Sezon Lwa sprzyja zaś przygodom i impulsywnym zachowaniom. 
  • Piękna pogoda sprzyjać będzie zawieraniu nowych znajomości o charakterze romantycznym. Atmosfera będzie gorąca i o ile single mają pełne prawo bawić się bez zobowiązań, o tyle osoby w związkach powinny uważać, aby nie posunąć się o krok za daleko...
  • Czterem przedstawicielom gwiezdnej dwunastki pod koniec lata trudniej niż innym będzie powstrzymać się przed skokiem w bok. Oto znaki zodiaku, które mają szanse na wakacyjny romans. 

Te 4 znaki zodiaku mają szansę na wakacyjny romans

Za znaki zodiaku, które mają największe szansę na wakacyjny romans, uznajemy osoby które mogą mieć skłonności do ulegania cielesnym pokusom. Aż czterech przedstawicieli gwiezdnej dwunastki podczas letniego wieczoru może dać ponieść się chwili i nie zdziwi zapewne, że na liście znalazły się głównie znaki żywiołów ognia i powietrza. 

Jest jednak i pewne zaskoczenie w postaci przedstawiciela żywiołu wody, który po miłosnych rozczarowaniach zechce odpocząć od poważnych spraw, nawiązując znajomości bez większych zobowiązań. 

Za 4 znaki zodiaku, które mają szansę na wakacyjny romans, astrolodzy uznają:

  • Bliźnięta (22 maj - 21 czerwiec)
  • Lew (23 lipiec - 22 sierpień)
  • Skorpion (24 październik - 22 listopad)
  • Waga (23 wrzesień - 22 październik)

Bliźnięta: Mają szansę przeżyć wakacyjny romans. Nawet będąc w związku

Listę znaków zodiaku, które mają szansę na wakacyjny romans, otwierają towarzyskie i zmienne niczym wiatr Bliźnięta. Ich niestabilna natura sprawia, że nawet będąc w związku, podczas wyjazdu trudno będzie im się powstrzymać od skoku w bok. Zwłaszcza, jeśli atmosfera będzie sprzyjać głębokim rozmowom, które osoby spod tego znaku zodiaku uwielbiają.

Osoby spod tego znaku zodiaku dla własnego dobra powinny jednak wstrzymać się z kolejnymi, poważnymi deklaracjami. Nawet jeśli wakacyjna miłość mocno je zauroczy, wchodzenie w nową relację "na świeżo" po rozstaniu nie jest dobrym pomysłem. Aby uniknąć powtórki z rozrywki, Bliźnięta powinny dać sobie czas na dogłębne poznanie charakteru tej osoby.

Lew: Ognisty temperament da mu się we znaki. Będzie królem każdej imprezy

Sierpień to miesiąc, w którym Lew jest w szczytowej formie. Nieodparty urok osobisty zodiakalnego króla dżungli sprawią, że niełatwo będzie mu się teraz oprzeć. Jego naturalne feromony będą teraz unosiły się w powietrzu, a pozytywna energia ułatwi znalezienie Lwu potencjalnego partnera. Jeżeli tylko zechce, bez trudu zdobędzie wakacyjną miłość. A jeśli nie w głowie są mu teraz zobowiązania, to i tak z wakacji pozostaną mu rewelacyjne wspomnienia. 

Skorpion: Może chcieć unikać zobowiązań, ale los spłata mu figla

Zodiakalny Skorpion ma za sobą burzliwy czas w życiu osobistym. Wciąż jeszcze rozpamiętuje rozstanie z byłym partnerem, więc wchodzenie w świeży związek nie byłoby mu teraz na rękę. Tym bardziej jednak przydadzą mu się wakacje, a podczas urlopu nie powinien stronić od poznawania nowych osób. Kto wie, może los spłata mu figla i połączy go z kimś, kto podobnie jak on unika zobowiązań? Podczas sierpniowego weekendu Skorpion zrozumie, że prawdziwe uczucie trafia ludzi niczym grom z jasnego nieba. 

Waga: Znudzona rutyną, będzie skakać z kwiatka na kwiatek

Powietrza Waga zapragnie przeżyć niezapomnianą przygodę. Wszechświat wysłucha jej próśb, latem otwierając przed nią nie jedne, a kilka różnych drzwi. Ognista energia płynąca spod znaku impulsywnego Lwa będzie jednak utrudniać Wadze wybór idealnego partnera. Nie będzie ona w stanie zdecydować się na romans tylko z jedną osobą. Zamiast pogłębiania relacji, zdecyduje się więcej raczej "skoki z kwiatka na kwiatek". Flirtując z nowymi ludźmi, będzie się zresztą świetnie bawić.

Zobacz też:

Przepowiednia na kwiecień nie napawa optymizmem. Te znaki zodiaku muszą uważać

Mówią, że te znaki zodiaku są najbardziej stałe w uczuciach. Czy twój partner jest wśród nich?

Te znaki zodiaku pomogą ci w trudnej sytuacji. Dają najlepsze rady

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku