Reklama
Reklama

Ewa Farna przeszła niezwykłą metamorfozę. Żeby schudnąć wyeliminowała z diety te składniki

Ewa Farna jest piosenkarką znaną zarówno w Polsce, jak i w Czechach. Młoda mama ostatnio przeszła metamorfozę, dzięki której tryska energią na scenie. Gwiazda schudła za sprawą wyeliminowania z diety tylko dwóch składników. Sprawdź jej receptę na pozbycie się zbędnych kilogramów.

Gwiazdy polskiej i światowej sceny dbają o zdrowie i odpowiednią kondycję, aby podczas koncertów zapewnić swoim fanom jak najlepsze widowisko. O wagę postanowiła również zadbać Ewa Farna, zachwycająca głosem szczególnie w Czechach, ale także w Polsce. Piosenkarka zdradziła, czego nie ma w jej codziennej diecie

Ewa Farna jako młoda mama

Ewa Farna łączy karierę zawodową z rolą mamy dwójki dzieci. W 2019 roku gwiazda urodziła syna Artura, a trzy lata później na świat przyszła córka Ella. 

Po urodzeniu dzieci wokalistka postanowiła jeszcze bardziej zadbać o swoją kondycję i zdrowie. Wprowadziła pewne rytuały, jeśli chodzi o sen, planowanie pracy i zdrowe nawyki

W wywiadzie dla "Jastrząb Post" Ewa Farna mówiła, że wstaje z samego rana wraz z dziećmi i dla zdrowotności wypija szklankę ciepłej wody z cytryną. Innym rytuałem jest przygotowywanie się do koncertów na jesień. Gwiazda wyznaczyła sobie jeden występ w Polsce, a drugi w Czechach. Aby wypaść dobrze, piosenkarka chodzi na lekcje tańca

Jakie składniki Ewa Farna wyeliminowała z diety?

Ewa Farna wyeliminowała ze swojej diety cukier oraz napoje wysokoprocentowe.

Składniki, które wyeliminowała Ewa Farna z diety, nie powinny być zaskoczeniem. Od wielu lat mówi się o  ich szkodliwości  w diecie. Ważna jest zatem jego kontrola i ograniczanie.

Duże ilości cukru powodują problemy zdrowotne, przybieranie na wadze, zmniejszoną wrażliwość na insulinę, insulinooporność. Mogą spowodować również cukrzycę typu 2. 

Ewa Farna dzięki tami decyzjom, nie tylko straciła zbędne kilogramy, ale również zadbała o swoje zdrowie i samopoczucie. Ta zdrowa metamorfoza może stać się inspiracją dla fanów gwiazdy. 

Zobacz też:

Kiedyś sądzono, że wywołuje koszmary. To prawdziwa bomba witaminowa, lecz sezon trwa krótko

Nadchodzą upały. Włącz te owoce i warzywa do diety, by nawodnić organizm

​Takie leczo robi Robert Makłowicz. Wspomina też najczęstszy błąd

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta | zdrowe odżywianie