Reklama
Reklama

Elżbieta Romanowska schudła 10 kg. Wystarczyło ograniczenie tego produktu

Elżbieta Romanowska niedawno została prowadzącą programu "Nasz nowy dom", czym jeszcze bardziej wzbudziła zainteresowanie mediów. W ostatnim wywiadzie postanowiła podzielić się przemyśleniami na temat zmiany nawyków żywieniowych. To dzięki nim schudła w krótkim czasie aż 10 kg. Sprawdź, jaki produkt ograniczyła. W przyszłości chce całkowicie z niego zrezygnować.

Elżbieta Romanowska zasłynęła jako aktorka. Widzowie najbardziej mogą kojarzyć ją z seriali tj. "Ranczo", "Barwy szczęścia" czy "BrzydUla". Obecnie gwiazda prowadzi program "Nasz nowy dom". Natłok obowiązków sprawił, że aktorka ma bardzo mało czasu na przygotowywanie posiłków. Czy korzysta zatem z cateringu? Jakaś jest jej recepta na zrzucanie zbędnych kilogramów? Znamy odpowiedź. 

Czy Elżbieta Romanowska korzysta z cateringu dietetycznego?

Elżbieta Romanowska przyznała, że gdy tylko została prowadzącą "Nasz nowy dom" rozważała zakup diety pudełkowej. Przez długi czas nie korzystała z usług żadnego cateringu, ponieważ lubi spędzać czas w kuchni. Mówiła o zamiłowaniu do gotowania i polskiej kuchni. 

W tym samym wywiadzie dodała również, że jest zachwycona polskim bogactwem kulturowym, jeśli chodzi o jedzenie. Zachwalała także rodzime produkty, po które lubi sięgać, gdy przygotowuje posiłki. 

Ostatnio natomiast Elżbieta Romanowska postanowiła skorzystać z cateringu dietetycznego ze względu na bardzo intensywny tryb pracy. Gwiazda stosuje także suplementy, o czym napisała na swoim Instagramie. 

Elżbieta Romanowska i zmiana jej nawyków żywieniowych

Elżbieta Romanowska w ostatnim czasie schudła aż 10 kg, jeszcze przed stosowaniem diety pudełkowej. Prowadząca "Nasz nowy dom" ograniczyła spożycie mięsa, zastępując je innymi produktami.

Aktorka powiedziała także, że jest świadoma rozwagi, z jaką należy pochodzić do zmian nawyków żywieniowych. Wspomniała również o przejściu na wegetarianizm, jednak chce odpowiednio przygotować się do tak radykalnej zmiany. Właśnie dlatego zaczęła stopniowo unikać jedzenia mięsa. 

Elżbieta Romanowska planuje ograniczyć spożycie mięsa do minimum, a w końcu całkowicie z niego zrezygnować. Chciałaby również zagłębić się w temat wegetarianizmu m.in. jakie produkty będą odpowiednim zamiennikiem dla mięsa. Być może jej kolejnym wyborem będzie pudełkowa dieta wege. 

Zobacz też:

Dodawaj do jogurtu zamiast musli czy płatków owsianych. Waga szybko przestanie być problemem

Przepis na gotowany sernik zdradziła mi babcia. Od tamtej pory nie robię innego

Dodaj dwa składniki do ciasta na naleśniki, a zmienią kolor i smak. Idealne na śniadanie dla dzieci

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta | zdrowe odżywianie