Reklama
Reklama

Elżbieta Romanowska schudła 10 kg. Wystarczyło ograniczenie tego produktu

Elżbieta Romanowska niedawno została prowadzącą programu "Nasz nowy dom", czym jeszcze bardziej wzbudziła zainteresowanie mediów. W ostatnim wywiadzie postanowiła podzielić się przemyśleniami na temat zmiany nawyków żywieniowych. To dzięki nim schudła w krótkim czasie aż 10 kg. Sprawdź, jaki produkt ograniczyła. W przyszłości chce całkowicie z niego zrezygnować.

Elżbieta Romanowska zasłynęła jako aktorka. Widzowie najbardziej mogą kojarzyć ją z seriali tj. "Ranczo", "Barwy szczęścia" czy "BrzydUla". Obecnie gwiazda prowadzi program "Nasz nowy dom". Natłok obowiązków sprawił, że aktorka ma bardzo mało czasu na przygotowywanie posiłków. Czy korzysta zatem z cateringu? Jakaś jest jej recepta na zrzucanie zbędnych kilogramów? Znamy odpowiedź. 

Czy Elżbieta Romanowska korzysta z cateringu dietetycznego?

Elżbieta Romanowska przyznała, że gdy tylko została prowadzącą "Nasz nowy dom" rozważała zakup diety pudełkowej. Przez długi czas nie korzystała z usług żadnego cateringu, ponieważ lubi spędzać czas w kuchni. Mówiła o zamiłowaniu do gotowania i polskiej kuchni. 

W tym samym wywiadzie dodała również, że jest zachwycona polskim bogactwem kulturowym, jeśli chodzi o jedzenie. Zachwalała także rodzime produkty, po które lubi sięgać, gdy przygotowuje posiłki. 

Ostatnio natomiast Elżbieta Romanowska postanowiła skorzystać z cateringu dietetycznego ze względu na bardzo intensywny tryb pracy. Gwiazda stosuje także suplementy, o czym napisała na swoim Instagramie. 

Elżbieta Romanowska i zmiana jej nawyków żywieniowych

Elżbieta Romanowska w ostatnim czasie schudła aż 10 kg, jeszcze przed stosowaniem diety pudełkowej. Prowadząca "Nasz nowy dom" ograniczyła spożycie mięsa, zastępując je innymi produktami.

Aktorka powiedziała także, że jest świadoma rozwagi, z jaką należy pochodzić do zmian nawyków żywieniowych. Wspomniała również o przejściu na wegetarianizm, jednak chce odpowiednio przygotować się do tak radykalnej zmiany. Właśnie dlatego zaczęła stopniowo unikać jedzenia mięsa. 

Elżbieta Romanowska planuje ograniczyć spożycie mięsa do minimum, a w końcu całkowicie z niego zrezygnować. Chciałaby również zagłębić się w temat wegetarianizmu m.in. jakie produkty będą odpowiednim zamiennikiem dla mięsa. Być może jej kolejnym wyborem będzie pudełkowa dieta wege. 

Zobacz też:

Szykujesz w weekend imprezę? Te przekąski imprezowe zrobisz w mig

Przepis na ekspresowe ciasto sypane. Idealne dla niezapowiedzianych gości

Włoski deser w wersji z truskawkami. Prosty przepis na truskawkowe tiramisu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dieta | zdrowe odżywianie