Reklama
Reklama

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Elegancja i luksus

Małgorzata Kożuchowska słynie z nienagannego stylu, który jest jednocześnie swobodny i szykowny. Podobny charakter udało jej się uzyskać w domu pod Warszawą, w którym mieszka z mężem, synem i psami. Wnętrzami jej salonu czy łazienki można się zainspirować. Jest przytulnie i elegancko.

Małgorzata Kożuchowska to znana polska aktorka filmowa i teatralna, urodzona 27 kwietnia 1971 roku. Ma wielu fanów, którzy chętnie zaglądają na jej profile w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się informacjami dotyczącymi jej życia zawodowego i prywatnego. Prócz licznych inspiracji modowych, można tam znaleźć także zdjęcia wnętrz. Niedawna aktorka pochwaliła się wnętrzami swojego domu. Jak mieszka?

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Jest przytulnie i stylowo

Małgorzata Kożuchowska umiejętnie połączyła szyk i elegancję z wnętrzami pełnymi ciepła, w których aż chce się wypoczywać. Jej dom ma przytulną atmosferę i pełen jest uspokajających kolorów. Dominują szarości, beże i biel, ale uzupełniane są mocniejszymi akcentami, jak na przykład wzorzyste tapety.

Meble i dodatki wykonane są z naturalnych materiałów, a całości dopełniają liczne rośliny. W salonie stoi beżowa sofa, która zgrabnie łączy się z utrzymanymi w podobnym odcieniu panelami i dywanem. Kanapa ozdobiona jest poduszkami w orientalnym stylu.

Czytaj też: Zapomnij o uciążliwym słońcu na balkonie. Tak zapewnisz sobie przyjemny cień 

Wnętrza domu Małgorzaty Kożuchowskiej. Neutralne barwy i dużo zieleni

Cały dom aktorki warty jest zainteresowania. Ogromna biblioteczka pełna jest książek, a keyboard świadczy o tym, że cała rodzina jest bardzo muzykalna. Jasne, neutralne tony dominują również w łazience. Znajdziemy tam także ogromną wannę otoczoną roślinnością.

Małgorzata Kożuchowska zadbała również o wygląd ogródka. Jest on równie przytulny, pełen jasnych kolorów, sezonowych kwiatów i bujnej roślinności. Stonowane barwy zestawione z intensywnym kolorem kwiatów sprawiają, że jest to przestrzeń, w której po prostu przyjemnie się wypoczywa. 

Zobacz też:

Pamiętaj o tym, wybierając oświetlenie na poddasze. Tak zyskasz jasną i funkcjonalną przestrzeń

Urządzanie balkonu. Dzięki tym dodatkom zmieni się w przytulną przestrzeń relaksu

Mając brązowe meble w salonie, postaw na takie dodatki. Stworzą doskonały duet z brązem

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: aranżacja wnętrz | inspiracje