Reklama
Reklama

Tak mieszka Dorota Szelągowska. Słynna dekoratorka stawia na przytulne wnętrza

Dorota Szelągowska zasłynęła jako dekoratorka, prowadziła programy telewizyjne z tematyką aranżacji wnętrz. Ostatnio ogłosiła przeprowadzkę do nowego mieszkania. Jak urządziła swoje cztery ściany? Króluje w nich luksus, a może praktyczny minimalizm? Sprawdź już teraz, a możliwe, że zainspiruje cię taki design.

Dorota Szelągowska jest znaną projektantką wnętrz i prezenterką telewizyjną. Wiele osób nurtuje pytanie, jak mieszka gwiazda. Przedstawiamy przyczyny jej przeprowadzki i wygląd nowego mieszkania. Niektórzy mogą być zaskoczeni. 

Przyczyny przeprowadzki Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska wraz z córką Wandą przeprowadziła się do znacznie mniejszego mieszkania na warszawskim Żoliborzu. Przypomnijmy, że wcześniej mieszkała w Służewcu, w bogato urządzonym, luksusowym mieszkaniu. We wnętrzach królowało złoto, które kontrastowało z różem i granatem czy z szarością i bielą. Uwagę zwracały gustowne dodatki tj. abażur lampy czy dywany z ozdobnego barana. 

Dekoratorka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy o nowym mieszkaniu, które znacznie różni się od tego poprzedniego:

Okazuje się, że przeprowadzka nie była jedynie "nałogiem". Gwiazda zmieniła miejsce zamieszkania, ponieważ chciała zamieszkać ze swoim ukochanym. Na Instagramie dekoratorki możemy zobaczyć zdjęcia z nowym partnerem. Dorota Szelągowska wygląda na nich na szczęśliwie zakochaną. 

Dorota Szelągowska i jej nowe mieszkanie. Jest przytulnie i komfortowo

Dorota Szelągowska, jak sama wspomniała, zrezygnowała z luksusu, a tym razem postawiła na klasyczny minimalizm. Jej nowe mieszkanie jest przytulne i komfortowe, ale nadal urządzone z wyczuciem stylu. 

Na niektórych zdjęciach z Instagrama możemy podejrzeć wnętrza mieszkania dekoratorki. Królują w nich stonowane barwy, próżno szukać ekstrawaganckich dodatków. Nie brakuje za to kwiatów, nawet w kuchni. 

Dorota Szelągowska preferuje ciszę i spokój, a jej nowe mieszkanie w pełni to zapewnia. Wstawiając zdjęcia z partnerem i pupilami pokazuje, że dużą wartość ma dla niej atmosfera przepełniona rodzinnym ciepłem i miłością

Zobacz też:

Tak mieszka Małgorzata Kożuchowska. Elegancja i luksus

Aranżację balkonu zacznij od podłogi. Tanie i efektowne sposoby, które nie wymagają fachowców

Zapomnij o uciążliwym słońcu na balkonie. Tak zapewnisz sobie przyjemny cień

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: inspiracje | salon | wykończenie wnętrz