Reklama
Reklama

Ma 800 tatuaży i planuje kolejne. Nie może odwiedzać dzieci w szkole

Tatuaże mają wielu fanów. Większość osób decyduje się jednak na zrobienie sobie jednej lub kilku trwałych ozdób na ciele. Inne zdanie na ten temat ma pewna Brytyjka. Pomimo tego, że kobieta zrobiła sobie 800 tatuaży, pokrywających niemal całe jej ciało, to wciąż ma ochotę na więcej. Nie zraża jej fakt, że nie może przez to znaleźć pracy, a jej dzieci mają przez nią kłopoty w szkole.

Kobietą z 800 tatuażami jest Melissa Sloan z Powys, hrabstwa w południowej Walii. Nieustannie pokrywa swoje ciało malunkami. Wizytę w pobliskim studio tatuażu składa trzy razy w tygodniu.

Melissa Sloan zyskała przydomek "Crayola". Jest to nazwa marki, która zajmuje się produkcją pastelowych, olejnych kredek. Jej wizerunek skutkuje ostracyzmem wśród znajomych. Melissa Sloan nie jest zapraszana na żadne spotkania towarzyskie.

Kiedy Melissa Sloan wykonała pierwszy tatuaż?

Melissa Sloan zrobiła sobie pierwszy tatuaż w wieku 20 lat. Aktualnie ma 45 lat i jej ciało (nawet twarz), jest zakryte wielokolorowym tuszem. 

W tatuażach Melissy Sloan dominują pastelowe, jasne kolory. Z reguły są to odcienie niebieskiego, różowego i żółtego. Malunki są rozmieszczone chaotycznie, a wiele z nich odnosi się do ikonologii chrześcijańskiej, celtyckiej, czy arabskiej.

Co spowodowało, że Melissa Sloan zrobiła sobie pierwszy tatuaż?

Melissa Sloan regularnie umawia się na wizyty do lokalnego studia tatuażu. Kupiła również pistolet do tuszu za 120 funtów na Amazonie i samodzielnie wykonuje kolejne malunki. Melissa Sloan powiedziała Femail (dział gazety Daily Mail) o tym, jak doszło do "pierwszego razu".

Brytyjka zrobiła sobie tatuaż jako odreagowanie na złe emocje, które były w jej otoczeniu. Dzieciństwo Melissy Sloan zostało naznaczone znęcaniem się nad nią przez starszego brata. Właśnie to było powodem wykonania pierwszego tatuażu.

Życie zawodowe i towarzyskie Melissy Sloan nie istnieje

Melissa Sloan nie jest w tanie znaleźć stałej pracy. Zgodnie z informacjami New York Post, Brytyjka wykonywała wcześniej zawód sprzątaczki w toaletach, ale również i ta posada nie była możliwa do utrzymania ze względu na tatuaże.

Melissa Sloan nie jest też wpuszczana do pubów. Nie ma również wstępu do szkoły dwójki swoich dzieci. Pomimo to, nie zamierza zaprzestać wykonywania kolejnych tatuaży. Jak sama twierdzi, na jej skórze są już trzy warstwy malunków. 

Zobacz też:

"Leśny Zorro" grasuje w polskich lasach. Lasy Państwowe pokazały zdjęcie

Deszcz meteorów w listopadzie. Kiedy patrzeć w niebo?

Rasy psów idealne dla alergików. Możesz trzymać je w domu pomimo uczulenia

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: prawdziwe historie