Większość z nas wyciska pastę do zębów odruchowo. Rano, jeszcze na wpół śpiąc, sięgamy po szczoteczkę, nakładamy produkt i po prostu myjemy zęby. Tak naprawdę jednak to codzienne nawyki najlepiej pokazują nasze podejście do życia.
To, jak traktujesz tubkę, może zdradzać, czy na co dzień starasz się kontrolować każdy szczegół, czy raczej działasz pod wpływem impulsu.
Wyciskanie pasty od samego dołu. Jesteś praktyczny i rzetelny
Jeśli podręcznikowo wyciskasz pastę od samego końca, prawdopodobnie w życiu również lubisz mieć wszystko zaplanowane.
Jesteś osobą praktyczną i rzetelną, która nie lubi marnować czasu ani zasobów. Cenisz stabilizację oraz spokój. Można na tobie polegać i nie lubisz zostawiać niczego przypadkowi.
Ściskanie pasty na środku. W życiu stawiasz na kompromisy
Tak najczęściej wyciskamy pastę. Jeśli ty również to robisz, w życiu codziennie stawiasz na kompromisy.
Z jednej strony nie lubisz tracić czasu na idealne wygładzanie tubki, ale też nie tworzysz wokół siebie chaosu. Cechuje cię elastyczność, otwartość na ludzi i zdrowy rozsądek. Po prostu cieszysz się życiem.
Sprawdź również: Urodzeni w tych miesiącach gorzej śpią. Naukowcy wskazują powód
Wyciskanie pasty przy nakrętce. Jesteś impulsywny i niezależny
Jeśli wyciskasz pastę do zębów tuż przy nakrętce, zależy ci na natychmiastowym efekcie.
Zazwyczaj działasz spontanicznie i nie myślisz zbyt długo o długoterminowych zobowiązaniach ani konsekwencjach. Żyjesz "tu i teraz". Cenisz sobie niezależność, a sztywne reguły szybko cię nudzą.
Tubka pognieciona z każdej strony. Masz duszę artysty
Jeśli twoja tubka po wyciskaniu pasty jest całkowicie pofalowana i pognieciona z każdej strony, prawdopodobnie nie lubisz schematów.
Masz duszę artysty, ogromną wyobraźnię i nieszablonowe podejście do życia. Tam, gdzie inni widzą bałagan, ty widzisz wolność i przestrzeń do działania.


