Reklama
Reklama

Ombre jest już passe. Tak wygląda najmodniejsza koloryzacja 2024

Wiele z nas uznaje sezon wiosenny za czas na zmiany. Jeśli decydujesz się na odświeżenie swojego wyglądu przez nową fryzurę, koniecznie musisz poznać najnowsze panujące trendy. Najciekawszy z nich pozwoli ci na koloryzację, która wyróżni cię z tłumu. Dowiedz się, czym jest grombre i do jakiej urody pasuje. Czy odważysz się na tak zdecydowany krok?

Siwe ombre? Grombre, czyli najgorętszy trend 2024

Wiele z nas kojarzy, kiedy kilka lat szczyty popularności osiągało ombre. Koloryzacja, która polega na nałożeniu na włosy dwóch odcieni, w taki sposób, aby przejście między nimi był widoczne i wyraźnie odcięte, odeszło już do lamusa. Co jakiś czas możemy się jednak spotkać z wielkim powrotem tego trendu w nowej odsłonie. Tak jest też i w tym przypadku.

Grombre to najnowszy trend, który wykorzystuje koloryzacje w stylu ombre oraz popularny już od jakiegoś czasu, siwy kolor włosów. Dzięki niemu możemy połączyć modną barwę pasemek z naszym naturalnym kolorem włosów. Plusem fryzury jest to, że można ją dostosować do swoich potrzeb. Jeśli lubimy odważne decyzje, możemy zdecydować się na radykalne farbowanie, przypominające dawne ombre. Panie, które są mniej odważne, mogą postawić na delikatne srebrne pasemka, które przebiegają przez całą długość włosów

Zobacz także: Ola Żebrowska nosi najmodniejsze buty na wiosnę 2024. Były hitem w latach 90-tych

Komu będą pasować siwe pasemka? Grombre dla każdego

Wplecenie we włosy siwych pasemek to pomysł, który szczególnie spodoba się paniom w dojrzałym wieku. Dzięki takiej koloryzacji będą mogły uzyskać naturalny wygląd bez stałej potrzeby ponownej koloryzacji. Zapewni nam atrakcyjny i oryginalny wygląd, jednocześnie pozwalając naszym włosom na odpoczynek od obciążających je chemikaliów. Grombre sprawdzi się również u kobiet, które pragną uzyskać wyjątkowy wygląd dzięki dodatkowi siwizny.

Siwe pasemka sprawdzą się przy każdej długości włosów — mogą urozmaicić naszą dotychczasową fryzurę niezależnie od jej rodzaju. Grombre jest także dobrym sposobem na przekonanie się do bardziej naturalnego wyglądu. Okazuje się, że odpowiednia stylizacja włosów sprawi, że srebrne kosmyki nie będą powodem do wstydu, a dumy.

Zobacz też:

Idealna sukienka na wesele dla pań po 50-tce. Nosi ją żona Pazury

W tym roku zastąpią klapki. Są bardziej eleganckie i nadają się nawet do biura

W PRL-u stosowali ją wszyscy. Łagodzi podrażnienia i koi skórę po opalaniu

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: uroda | moda | włosy