Reklama
Reklama

Ukryte zastosowanie papieru do pieczenia. Potrafi zdziałać cuda w łazience

Nie wyobrażamy sobie przygotowania wypieków bez papieru do pieczenia. Okazuje się, że ten produkt ma ukryte zastosowanie i to nie tylko w kuchni. Dzięki niemu możemy wyczyścić armaturę łazienkową z kamienia. Jak to zrobić? Sprawdź już teraz i ciesz się lśniącą łazienką.

Papier do pieczenia można wykorzystać w kuchni, jednak nie tylko do wypieków, ale też do czyszczenia tego pomieszczenia. Tym produktem możemy też czyścić łazienkę, a w szczególności armaturę. Przedstawiamy domowy sposób na sprzątanie. Od teraz nie będziesz potrzebować środków czystości i ścierek. 

Papier do pieczenia nie tylko do wypieków. Tak wyczyścisz nim kuchnię

Kuchnia jest najbardziej brudzącym się pomieszczeniem w całym domu. Po gotowaniu musimy samodzielnie umyć naczynia i blat kuchenny, jednak papier do pieczenia może dodatkowo uświetnić efekty naszego sprzątania. W jaki sposób?

Wystarczy przymocować go do podłogowego mopa. Możemy przetrzeć nim szafki i podłogę, usuwając z nich kurz woskowaną stroną. 

Dodatkowo, papier do pieczenia może zredukować osadzanie się kurzu na dłużej dzięki swojej antystatycznej powłoce. Zaskoczy cię, jak skutecznie potrafi zebrać brud z powierzchni, pozostawiając je lśniąco czystymi.

Kolejnym trikiem na kurz jest zatem położenie papieru do pieczenia na wierzch górnych szafek. Nie będzie on tam widoczny, a skutecznie zbierze osadzający się brud. Lepiej zatem wymieniać papier do pieczenia niż co chwilę przecierać ścierką te przestrzenie.

Jak wyczyścić armaturę łazienkową papierem do pieczenia?

Masz problem z wyczyszczeniem armatury łazienkowej? Jeśli wszystko zawodzi, to warto użyć również i w tym przypadku papieru do pieczenia. Wystarczy, że przetrzemy te elementy woskowaną stroną produktu, a kamień zniknie w mgnieniu oka. 

Ten produkt jest również idealny do usuwania smug i zacieków, co sprawia, że armatura wygląda jak nowa. To nie wszystko...

Papier do pieczenia możemy użyć także na kran i baterię prysznicową. Szybko i skutecznie wyczyścimy te elementy. Środki chemiczne nie będą w tym przypadku potrzebne. Przetestuj te triki, a przekonasz się, jak wiele korzyści może przynieść.

Zobacz też:

Nigdy nie jedz takich ogórków kiszonych. Możesz mieć spore problemy żołądkowe

Gdzie na grzyby w lipcu i sierpniu? W tych miejscach w Małopolsce zbierzesz pełne kosze

​Zapomnij o brudnych plamach zostawianych przez żelazko. W ten sposób szybko je wyczyścisz

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: triki | domowe sposoby