Reklama
Reklama

Ta polska restauracja została uznana za najpiękniejszą na świecie. Tak wygląda jej wnętrze

Restauracja doceniona w międzynarodowym konkursie Muse Design Award w Nowym Jorku mieści się we Wrocławiu. Ten niezwykle elegancki i stylowy lokal został uznany za najpiękniejszy na świecie. Pokonał restauracje z Japonii, Emiratów Arabskich czy Kanady. Przekonaj się, jak wygląda wrocławska restauracja La Maddalena.

Podczas konkursu została doceniona za styl i elegancję, którą widać już na pierwszy rzut oka. Restauracja La Maddalena cieszy się ogromną popularnością wśród mieszkańców Wrocławia, a także przybyłych turystów. Nagroda w tak prestiżowym konkursie to ogromne wyróżnienie i zarazem szansa na jeszcze większy rozkwit.  

Przeczytaj również: Śniadanie za 100 zł i kolejka przed wejściem. Tak wygląda najpiękniejsza kawiarnia świata

Jedna z najpiękniejszych restauracji na świecie mieści się we Wrocławiu  

Restauracja La Maddalena znajduje się we Wrocławiu na ulicy Pomorskiej 1. Widok z lokalu pada na imponujący budynek Uniwersytetu Wrocławskiego i cieszy oko niejednej osoby. Lokalizacja nad wrocławskimi bulwarami to idealne miejsce na romantyczną kolację bądź świętowanie ważnych wydarzeń. 

Goście odwiedzają restaurację nie tylko ze względu na smaczne jedzenie, ale również ze względu na wnętrze, które znalazło uznanie na arenie międzynarodowej. Eleganckie i wytworne miejsce zachwyca każdego, kto tylko przekroczy próg restauracji. Wnętrze zdobią zauważalne tonacje chłodnego, platynowego srebra, a także drewno w kolorach ziemi. Gustowna przestrzeń została starannie zaprojektowana pod każdym aspektem.  

Doceniona w Nowym Jorku  

Ciesząca się sporą popularnością restauracja, zdobyła jeszcze większą sławę w 2021 r. Wszystko za sprawą konkursu Muse Design Award w Nowym Jorku. Rozgłos pojawił się wraz z wyróżnieniem wnętrza wrocławskiej restauracji przez jury konkursu. Pomimo mocnej konkurencji, to właśnie ona skradła wszelkie uznanie.

Szczególną uwagę zwrócono na dwa okrągłe stoły z obrotowym kamiennym talerzem na środku. Dodatkowo piękna dębowa podłoga i dbałość o absolutnie każdy detal. To, co również urzekło jury i na co dzień podbija serca gości to wyjątkowy taras, który zawieszony jest bezpośrednio nad Odrą.  

Całość robi spektakularne wrażenie i zachęca do przybycia. Choć od konkursu minęło już kilka lat, restauracja dalej cieszy się ogromną popularnością. Zjedzenie wyśmienitego posiłku w takich okolicznościach jest niecodziennym doświadczeniem, które wiele osób chce przeżyć, będąc we Wrocławiu. 


Zobacz też:

​Nie musisz wydawać fortuny na relaks w termach. Z tych basenów termalnych skorzystasz za darmo

Przyjechałeś na lotnisko w ostatniej chwili? Skorzystaj z tej ścieżki, żeby nie spóźnić się na samolot

To miasto wprowadziło opłaty, by odstraszyć turystów. Teraz jest ich jeszcze więcej

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawe miejsca | weekend w Polsce