Reklama
Reklama

To 3 najbardziej egoistyczne znaki zodiaku. Te osoby kochają tylko siebie!

Astrolodzy twierdzą, że każdy znak zodiaku posiada inne, dominujące cechy osobowości, które mocno odbijają się na związkach. Są one zarówno pozytywne, jak i negatywne, lecz osoby zakochane często widzą tylko jedną stronę medalu. Przypominamy więc, jakie są trzy najbardziej egoistyczne znaki zodiaku.

Najbardziej egoistyczne znaki zodiaku na pierwszym miejscu zawsze stawiają swój własny komfort. To osoby, które w związkach rzadziej angażują się emocjonalnie i lubią dominować nad swoim partnerem. 

Są charyzmatyczne i pewne siebie, a to bardzo atrakcyjne. Nie narzekają więc na brak powodzenia. Przyciągają niczym magnes, jednak trzeba na nie uważać, Długotrwała relacja z jednym z tych trzech znaków zodiaku może być bowiem prawdziwym koszmarem. 

Lew to najbardziej egoistyczny znak zodiaku. Ponad partnera stawia własną wygodę

Lew (od 23 lipca do 22 sierpnia) to najbardziej egoistyczny znak zodiaku. Ognisty temperament astrologicznego króla dżungli ma swoje zalety i wady, a te drugie z reguły uwidaczniają się po kilku miesiącach związku. Lew ma wrodzony urok osobisty i naturalne zdolności przywódcze, przez co ekspresowo potrafi owinąć sobie partnera wokół palca. 

W długotrwałych relacjach rzadko chodzi na kompromisy. Lwy są samolubne, więc ponad opinię ukochanej osoby stawiają swój własny komfort. Dotyczy to nawet takich spraw jak wybór samochodu czy mebli do wspólnego mieszkania. Zodiakalne Lwy swoje ego karmią komplementami. Zatem, gdy "druga połowa" przestanie okazywać im zainteresowanie, mogą ją zdradzić lub porzucić dla osoby, która lepiej pasuje się do ich scenariusza. 

Panna uważa się za chodzący ideał. Chce by partner "skakał" wokół niej

Kolejny zodiakalny egoista to oczywiście Panna (24 sierpień - 23 wrzesień). Osoby spod tego znaku są mistrzami planowania życia swojego oraz.... innych. Są spostrzegawcze i inteligentne, ale przez to wydaje im się, że wiedzą wszystko najlepiej i mają prawo pouczać swojego partnera. Na dłuższą metę może ucierpieć na tym romantyczny aspekt związku. Pomiędzy dwoma osobami przestanie iskrzyć, a relacja stanie się do bólu praktyczna. 

Trzeba mieć również świadomość, że spędzanie czasu w towarzystwie z Panną u boku nie są łatwe. Osoby spod tego znaku są zbyt skupione na sobie, aby czerpać radość z rozmów o kimkolwiek poza nimi samymi. A gdy przez dłuższy czas nie pyta ich o opinię, zaczynają stawać się marudne i aroganckie. 

Skorpion to związkowy mistrz manipulacji. We wszystkim ma swój interes

Ostatni na liście najbardziej egoistycznych znaków zodiaku jest Skorpion (23 październik – 21 listopada). To osoba, która uważa, że "w miłości jak na wojnie wszystkie chwyty są dozwolone". Zależy jej na tym, aby mieć pełną kontrolę nad wszystkim, co dzieje się w jej domu. I często nawet nie dostrzega, że aby osiągnąć swoje cele, posuwa się do intryg i manipulacji partnerem. 

W słowniku Skorpiona nie występuje słowo bezinteresowność. Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią udawać altruistów, jednak ich działania zawsze mają drugie dno. Same oferują, że uprzątną garaż rodzicom swojej "drugiej połówki" a później okazuje się, że zrobiły to po to, by ukochany czuł wobec nich dług wdzięczności i np. zgodził się na ich wymarzone wakacje. 

Zobacz też:

Te znaki zodiaku to urodzeni pechowcy. Los stale rzuca im kłody pod nogi

Z tymi znakami zodiaku szybki rozwód masz jak w banku. Są porywcze i skłonne do zdrady

Te znaki zodiaku mają niskie poczucie własnej wartości. Brakuje im wiary w siebie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku