Reklama
Reklama

Ten znak zodiaku przyciąga pieniądze. Urodzili się w nim Elon Musk i Gautam Adani

Kto nie marzy o luksusowym życiu, pełnym pięknych strojów, olśniewających wnętrz i zachwycających krajobrazów? Każdemu ze znaków zodiaku przypisane są pewne indywidualne cechy charakteru, które wpływają na losy urodzonych w nim osób. Okazuje się, że niektóre znaki mają większe predyspozycje do życia w luksusie niż inne i przyciągają do siebie szczęśliwe zbiegi okoliczności, pomocnych ludzi oraz pieniądze. Jeden przedstawiciel gwiezdnego zwierzyńca ma w kwestiach finansowych szczególne szczęście. Sprawdź, czy i tobie patronuje.

Rak — znak zodiaku, który przyciąga pieniądze

Rak to czwarty znak zodiaku, który patronuje osobom urodzonym między 20/21 czerwca a 22/23 lipca. Przedstawiciele tego znaku uchodzą za osoby bardzo rodzinne, troskliwe i wrażliwe. Są też bardzo oszczędne i mają szczęście do pieniędzy. Przyciągają je jak magnes, a ponieważ nie są skłonne do wydawania ich bez potrzeby, szybko udaje im się zgromadzić stabilne zaplecze finansowe. W razie niepowodzeń kryją się w swojej raczej skorupie, by spokojnie przemyśleć strategię działania i wkrótce śmiało ruszają do boju. 

Rakom zwykle udaje się osiągnąć cel i zyskać nawet naprawdę duże pieniądze. Najlepszym tego przykładem są Elon Musk (współzałożyciel i lider Tesla, SpaceX, Neuralink, a także The Boring Company, urodzony 28 czerwca 1971 roku) i Gautam Adani (urodzony 24 czerwca 1962 roku indyjski miliarder, przemysłowiec, założyciel oraz prezes Adani Group). Elon Musk znajduje się w pierwszej piątce najbogatszych ludzi na świecie według danych Bloomberga, a Gautam Adani jeszcze w roku 2022 znajdował się w tej prestiżowej czołówce.

Koziorożec — nie boi się ciężkiej pracy i osiąga sukces

Koziorożec to znak osób urodzonych między 21/22 grudnia a 19/20 stycznia. Ten znak zodiaku nie obawia się ciężkiej pracy, bo wie, że to najlepsza droga do sukcesu. Świetnie sprawdza się na stanowiskach kierowniczych i dąży do niezależności. Większość Koziorożców ma własne firmy lub prężnie działa, by je założyć i rozwijać. Poświęcenie i determinacja sprawiają, że przedstawiciele tego znaku bardzo często pną się w górę po drabinie społecznej, za czym idą także duże pieniądze. Nie bez powodu Jeff Bezos, amerykański przedsiębiorca, który regularnie pojawia się w rankingach najbogatszych ludzi na świecie, urodził się właśnie w znaku Koziorożca.

Lew — nie umie żyć bez luksusu i oklasków

Lew to piąty astrologiczny znak zodiaku, przypisany osobom, urodzonym między 22/23 lipca a 22/23 sierpnia. Zodiakalne Lwy uwielbiają opływać w luksusy, błyszczeć i wzbudzać podziw. Co ciekawe, zazwyczaj los im sprzyja. Spotykają na swojej drodze właściwych ludzi, a liczne talenty, które posiadają, pomagają im osiągnąć sukces. Zodiakalne Lwy dobrze zarabiają, choć szczodrą ręką wydają pieniądze. Tym samym roztaczają wokół siebie szczególną atmosferę — otoczeniu wydaje się, że zawsze żyją na wysokim poziomie. Lew nie umie oszczędzać, ale pieniądze go lubią — oczywiście, z wzajemnością.

Strzelec — szczęśliwe zbiegi okoliczności to jego specjalność

Znak Strzelca ma szeroko pojęte szczęście w życiu. To zawsze jemu przydarzają się wygrane w grach losowych i to on znajdzie na drodze zgubiony banknot. Zawsze jest w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze i poznaje właściwych ludzi — choć wcale specjalnie o to nie zabiega. Po prostu ma w życiu szczęście i to również w sferze finansowej. Przedstawiciele tego sympatycznego znaku zodiaku (osoby urodzone między 21/22 listopada a 21/22 grudnia) nie są szczególnie przywiązane do spraw materialnych, a przez wiele osób uważane są nawet za rozrzutne. Ponieważ jednak los im sprzyja, zwykle nie muszą się martwić o kwestie finansowe.

Skorpion – filantrop i król finansowych strategii

Skorpion lepiej niż inni rozumie, że pieniądze są ważne, ale nie powinny być najważniejsze. Stara się więc jednocześnie gromadzić kapitał na czarną godzinę i pomagać bardziej potrzebującym od siebie. Knuje kolejne intrygi, mające mu przynieść dodatkowy zarobek i opracowuje plany rozwoju swojego przedsiębiorstwa. Ponieważ zawsze ma kilka planów na wyjście z nieprzewidzianych (przez innych) sytuacji, zazwyczaj udaje mu się umknąć wielkim katastrofom, a niepowodzenia traktuje jak nauczkę na przyszłość. 

Skorpiony lubią nie tyle pieniądze, ile możliwości, jakie one dają. Nie boją się więc korzystać z życia — wiedzą, że to należna nagroda za włożony w pracę wysiłek. Okazje do zarobku przyciągają do siebie niczym magnes, a przy tym myślą nieszablonowo. Skorpionem, który osiągnął oszałamiający sukces, jest między innymi Bill Gates, amerykański informatyk, przedsiębiorca i filantrop, który przyszedł na świat 28 października 1955 roku.

Zobacz też:

Te trzy znaki zodiaku wyróżniają się szlachetnością. To prawdziwe anioły. Jesteś wśród nich?

Te 3 znaki zodiaku będą mieć wyjątkowe szczęście w marcu. Fortuna uśmiechnie się do nich

W ten dzień nigdy nie pożyczaj pieniędzy. Ściągniesz na siebie pecha i problemy finansowe

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia