Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku to wieczni single. Przez lata są skazani na samotność

Można wskazać zarówno zalety, jak i wady bycia singlem. Człowiek ma czas na zajęcie się samym sobą i nie musi dzielić problemów swojej drugiej połówki. Jednak z drugiej strony może singlom brakować ciepła drugiej osoby oraz wsparcia w trudnych chwilach. Które znaki zodiaku mierzą się zwykle z takimi wyzwaniami?

Astrologia to rodzaj wróżbiarstwa, który polega na dokonywaniu prób przewidywania przyszłości ludzi, a niekiedy nawet i wydarzeń mających miejsce na Ziemi. Wszystko jest uwarunkowane położeniem ciał niebieskich na nieboskłonie.

Warto wiedzieć, że astrologia to dziedzina pseudonaukowa i nie może być merytorycznym wyznacznikiem działania. Jednak wielu ludzi w trakcie podejmowania decyzji życiowych mocno sugeruje się różnego rodzaju przepowiedniami, czy znakami zodiaku. Dotyczy to również sprawdzania, jaki ktoś ma potencjał na bycie singlem.

Znaki zodiaku singli: Bliźnięta (od 21 maja do 20 czerwca)

Bliźnięta są znakiem zodiaku, który często jest określany jako symbol singli. To wieczne i dzikie dzieci, które kochają wolność i trudno jest im oddać jej kawałek komuś innemu, nawet w imię wyższych uczuć takich jak miłość. 

Nie oznacza to jednak, że Bliźnięta są złymi partnerami. Idealnie nadają się do związku, jednak dopiero wtedy, gdy stwierdzą, że nadszedł najwyższy czas na zaangażowanie się emocjonalnie. Wtedy ich charyzmatyczna osobowość i energia są dużymi atutami.

Znaki zodiaku singli: Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

Strzelce to drugie znaki zodiaku, którym zwykle przepowiada się bycie singlem. To swobodne dusze, które są niezwykle żądne przygód i trudno je okiełznać. Strzelce są wręcz uzależnione od rozpalającego dreszczyku emocji, który wiąże się z odkrywaniem nowych rzeczy.

Jest jednak sposób na to, żeby Strzelec wszedł w stabilny związek. Osoby spod tego znaku uwielbiają emocje i to właśnie utrzymywanie ich w wiecznej niepewności, czy wymyślanie coraz to nowszych i atrakcyjniejszych sposobów na spędzenie wolnego czasu będzie najlepszym wyjściem.

Znaki zodiaku singli: Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

Wodnik jest trzecim znakiem zodiaku, który najprawdopodobniej będzie w życiu singlem. Osoby urodzone od 20 stycznia do 18 lutego są często uważane za niekonwencjonalne, a często i dziwne. Dlatego spotykają się z niezrozumieniem, co utrudnia im znalezienie drugiej połówki.

Żeby Wodnik zerwał ze swoim "przeznaczeniem" i znalazł partnerkę lub partnera, będzie potrzebował miłości pełnej wyrozumiałości, pozbawionej wygórowanych oczekiwań. Wodniki uwielbiają szczerość, nawet tę trudną, dlatego są szczęśliwe w związkach z osobami stawiającymi na bezpośrednią komunikację.

Znaki zodiaku singli: Waga (od 23 września do 22 października)

Warto też poznać tzw. drugą stronę medalu. Osoby urodzone w terminie od 23 września do 22 października mają najmniejsze szanse na to, że będą w swoim życiu samotne. Z reguły zodiakalne Wagi są towarzyskie. Cechują się wyjątkową zdolnością do nawiązywania nowych znajomości.  

Wagi uwielbiają rozpoczynać rozmowę i zawsze angażują się w dialog z drugą osobą. Niezwykle cenią sobie stymulację intelektualną, dlatego można z nimi porozmawiać na wiele ciekawych tematów. Dlatego Wagom raczej nie grozi bycie singlem.

Zobacz też:

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

Planując ślub, wykreśl z kalendarza te dni. To najbardziej pechowe daty

Te znaki zodiaku najczęściej zdradzają. Sprawdź, czy twój partner jest wśród nich

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | bliźnięta | strzelec | waga