Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku są najgorszymi rodzicami. Zupełnie nie odnajdują się w tej roli

Jedni ludzie marzą o wielkiej karierze, drudzy chcą imprezować i dobrze się bawić. Są jednak i tacy, dla których w życiu najważniejszą wartością jest rodzina. Astrologowie uważają, że niektórzy ludzie mają większe predyspozycje do wychowywania potomstwa. Inni zaś posiadają cechy osobowości, przez które nieszczególnie się do tego nadają. Które znaki zodiaku są najgorszymi rodzicami?

  • Trudno byłoby jednoznacznie stwierdzić, które znaki zodiaku są najgorszymi rodzicami. Wychowanie dziecka na odpowiedzialnego i szczęśliwego człowieka to proces, który wymaga od nas nieustannej pracy. 
  • Niektórzy przedstawiciele gwiezdnej dwunastki mają jednak cechy szczególnie pożądane podczas zajmowania się potomstwem. Inne niekoniecznie. 
  • Te trzy znaki zodiaku są wspaniałymi osobami. Niestety pomimo dobrych chęci, kiepsko odnajdują się w roli rodziców.

Baran (21 marca - 19 kwietnia): Swoje dzieci traktuje jak podwładnych

Listę znaków zodiaku, które są najgorszymi rodzicami, otwiera ambitny Baran. Jego wrodzony upór może okazać się przydatny przy wychowywaniu dzieci. Niestety zodiakalny Baran jest także nieco apodyktyczny i nie znosi sprzeciwu, przez co życie z nim jest pełne konfliktów. Może mieć skłonności do kontrolowania potomstwa, które traktuje niczym swoich podwładnych. 

Bliźnięta (22 maj - 21 czerwiec): Nie potrafią poświęcić się rodzicielstwu

Najlepszymi rodzicami w zodiaku na pewno nie są także osoby spod znaku Bliźniąt. Są towarzyskie, przez co szybko łapią kontakt z młodzieżą. Mogą być wspaniałymi ciotkami i wujkami, jednak wychowanie własnego potomstwa nie przychodzi im łatwo. Rodzicielstwo ograniczałoby ich swobodę. Bliźnięta są po prostu zbyt porywcze i skupione na sobie, aby móc w pełni poświęcić się wychowywaniu dzieci. 

Panna (24 sierpień - 22 wrzesień): Są wymagające i nie potrafią okazywać uczuć

Panna posiada wiele cech, przez które w teorii mogłaby uchodzić za świetnego rodzica. Jest wytrwała i uporządkowana, lecz niezwykle wymagająca. Osoby spod tego znaku mają więc nierealistycznie wysokie wymagania wobec dzieci. Nawet jeśli ich intencje są dobre, mocno ograniczają swobodę swojej rodziny. Mają także problem z okazywaniem uczuć, przez co ich potomstwo często czuje się niedocenione.  

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | astrologia