Reklama
Reklama

Te znaki zodiaku są najbardziej konfliktowe. Lepiej nie wchodzić z nimi w spór

Kłótnie i różnice zdań są nieodłącznym elementem każdej relacji. Jedne osoby radzą sobie jednak lepiej, są skłonne do kompromisów i ugody, innym przychodzi to znacznie trudniej. Okazuje się, że wpływ na to ma nie tylko charakter i cechy osobowości, ale również data urodzenia. Które znaki zodiaku są najbardziej konfliktowe?

Astrologia jest paranauką, którą często wykorzystuje się do próbowania przewidywania przyszłości, odczytywania przeszłości, czy klasyfikowania cech charakteru u osób urodzonych w konkretnych miesiącach. Astrologia daje też wskazówki w kontekście rozpoznawania konfliktowych i agresywnych ludzi.

Dzięki temu można zrozumieć niektóre cechy u siebie oraz u innych. Rozpoznanie konfliktowych i agresywnych znaków zodiaku ułatwia unikanie niepożądanych sytuacji, czy znajomości. W takim razie, na kogo warto uważać?

Agresywne znaki zodiaku: Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Ludzie spod znaku Barana są uważani przez wielu astrologów za najbardziej agresywne osoby. To dlatego, że ma na nich mocny wpływ planeta Mars. Przepełnia ich ognistą energią, która przeradza się nieraz w konfliktowość.

Agresja nie zawsze jest zła w przypadku Baranów. Żywiołowość sprawia, że dobrze odnajdują się w trakcie rywalizacji i z przekonaniem walczą o to, w co wierzą. Konfliktowość ujawnia się najczęściej wtedy, gdy Aries jest konfrontowany z trudną prawdą lub kwestionuje się jego działania.

Agresywne znaki zodiaku: Lew (od 23 lipca do 22 sierpnia)

Zodiakalne Lwy mają mocne poczucie swojej wartości. Niekiedy ich pewność siebie onieśmiela innych lub przeradza się w zadufanie. W momencie, kiedy ego Lwów zostanie naruszone, natychmiast stają się agresywne.

Planetą, która rządzi Lwami, jest Słońce. Zgodnie z dogmatami astrologii daje osobom urodzonym od 23 lipca do 22 sierpnia cechy przywódcze i nieustanną potrzebę uznania. Lwy są asertywne, a ich agresja ma także dobre strony – nie wahają się, kiedy ktoś z bliskich potrzebuje pomocy i stają w ich obronie.

Agresywne znaki zodiaku: Skorpion (od 23 października do 22 listopada)

Skorpiony są znane ze skłonności do odczuwania i wyrażania intensywnych emocji. Namiętna natura przysparza im wiele kłopotów, a niekiedy negatywnie oddziałuje na osoby z ich otoczenia. W niektórych sytuacjach Skorpiony stają się niebywale agresywne.

Skorpiony nie boją się konfrontować z trudnymi sytuacjami, jednak silne emocje uniemożliwiają im niekiedy zachowanie zimnej głowy. Wtedy wkrada się agresja. Ze względu na to, że Skorpiony są pod wpływem Plutona, ich uczucia są niebywale intensywne. Przekłada się to nieraz na większą konfliktowość.

Zobacz też:

Te 3 znaki zodiaku będą mieć wyjątkowe szczęście w marcu. Fortuna uśmiechnie się do nich

W ten dzień nigdy nie pożyczaj pieniędzy. Ściągniesz na siebie pecha i problemy finansowe

Noś zawsze w portfelu, a nie zabraknie w nim pieniędzy. Trik, który przyciągna fortunę

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku