Reklama
Reklama

Są rozpieszczone i rozpuszczone. Te znaki zodiaku żądają uwagi, pochwał i prezentów

Najbardziej rozpieszczone znaki zodiaku chciałyby stale skupiać na sobie uwagę otoczenia. Uwielbiają być chwalone i doceniane, a także obdarowywane prezentami. Kto ma największą potrzebę wzbudzania podziwu? Z przedstawicielami tych znaków zodiaku trzeba odpowiednio się obchodzić, by poczuli się szczęśliwi.

Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku są raczej grzeczni i posłuszni, podczas gdy inni ciągle łakną uwagi i chcą, by wszyscy spełniali ich życzenia. Denerwują się, gdy rzeczy nie idą po ich myśli i na co dzień są nieco zarozumiali. Osoby rozpieszczone są roszczeniowe i uparte, co czasem wynika ze sposobu wychowania, a czasem z pewnych cech charakteru i naturalnych skłonności.

Popularna Tiktokerka Kinga Oliwia Kujawa, która na co dzień zajmuje się astrologią, postanowiła podzielić się z fanami wiedzą o znakach zodiaku, które są najbardziej rozpieszczone. Przedstawione przez nią znaki mają zwykle wyższe wymagania, niż można zaobserwować u całej reszty astrologicznego zwierzyńca. Skąd biorą się takie tendencje i jak wpływają na codzienne życie? Kto znalazł się na podium?

Lew: niekwestionowany zwycięzca. Łaknie pochwał i zachwytów

Lew to piąty znak zodiaku, znany ze swojej pewności siebie i dumy z własnych osiągnięć. Chce być oklaskiwany i chwalony — i choć każdy pragnie docenienia, zodiakalne Lwy potrzebują tego na co dzień w dużych ilościach. Na osoby spod tego znaku trzeba zwracać baczną uwagę. Jeśli chcemy wręczyć im jakiś upominek, nie mogą to być rzeczy błahe. Preferują prezenty dla "króla" lub "królowej", a więc zdecydowanie lepsze, przemyślane. Lwa zachwyci tylko podarunek wyjątkowy. Może się wydawać, że z taką osobą trudno żyć na co dzień, jednak zodiakalne Lwy chwalą się nie tylko sobą, lecz również swoim związkiem czy rodziną. Potrafią więc rozpieszczać partnera, jeśli tylko nie skąpi się im uwagi i pochwał.

Byk: zasłużone drugie miejsce. Nie cieszą go małe rzeczy, bo pragnie luksusu

Zodiakalny Byk jest świadomy własnej wartości. Nie ucieszy się z drobnej rzeczy, chyba że będzie wartościowa. Kocha luksus i wysoką jakość. Oczywiście, będzie robił dobrą minę do złej gry, jednak w głębi serca marzy o czymś, co wymagało sporej ilości przemyśleń, poświęcenia czasu i uwagi. Wówczas wie, że prezent został wybrany specjalnie dla niego — i umie to docenić. Zodiakalne Byki uwielbiają być rozpieszczane i chcą, by partner traktował je tak, jak na to zasługują.

Rak: ostatnie miejsce na podium. Chce być stale rozpieszczany

Zodiakalny Rak nie tyle jest rozpieszczony, ile chce być ciągle rozpieszczany. To bardzo opiekuńczy i pomocny znak zodiaku, który jednak w związku z tym często bywa nadmiernie wykorzystywany. Raki pragną więc, by wreszcie przestano o nich zapominać i zaczęto się odwdzięczać. Raki lubią prezenty dobrej jakości, przemyślane. Na co dzień trzeba okazywać im dobroć i troskę. Wówczas są zadowolone i chętniej wychodzą ze swojej skorupy.

Waga: otoczenie ją rozpieszcza. Szybko się nudzi, żąda przygód i uwagi

Zodiakalna Waga jest kreatywna, sprawiedliwa i towarzyska. Ludzie ją lubią, a ona lubi ludzi. Osoby spod tego znaku zdają sobie sprawę z własnej popularności i szybko się nudzą. Potrzebują więc stale nowych bodźców i poświęcania im sporej ilości uwagi. Prezenty dla Wagi powinny być pomysłowe, a przy tym muszą mieć odpowiednio dobrą jakość, by naprawdę się spodobały przedstawicielom tego znaku.

Zobacz też:

Zamiast do zupy włóż pietruszkę na tydzień do szklanki. Nie nadążysz z wydawaniem pieniędzy

Tę roślinę w PRL-u na parapecie miała każda babcia. Przyciąga miłość i pieniądze

Te dni w czerwcu będą najbardziej pechowe. Lepiej na siebie uważać

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: astrologia | znaki zodiaku