Reklama
Reklama

Przyjrzyj się uważnie swojej dłoni. Ta linia oznacza szczęście i dobrobyt

Z linii na dłoniach można dowiedzieć się wiele o ukrytych talentach, charakterze, a nawet przeznaczeniu. Wróżeniem z dłoni zajmuje się starożytna nauka, znana jako chiromancja. Linią szczęścia mogą się pochwalić tylko prawdziwi wybrańcy losu. Gdzie jej szukać i jak odczytać jej wygląd?

Chiromancja, czyli wróżenie z dłoni, znana była już przeszło 5000 lat temu. Kolebką sztuki odczytywania przyszłości z dłoni są kraje wschodu — Indie, Chiny, Egipt i Syria. W Europie pierwsze wzmianki o chiromancji pojawiły się w XV wieku.

Według tej starożytnej wiedzy każda linia na dłoni ma swoje znaczenie i może wiele powiedzieć o losach człowieka. Istotny jest także kształt palców i dłoni oraz znajdujące się na nich wzgórki. Jedna z linii wskazuje na powodzenie i dostatek, i zapowiada jej właścicielowi szczęśliwe życie. Nazywana jest więc linią szczęścia. Gdzie jej szukać?

Linia szczęścia — gdzie jej szukać na dłoni?

Linia szczęścia jest znana również jako linia Słońca lub linia Apollina. Zaczyna się u podstawy dłoni i kończy w okolicy między palcem serdecznym a małym. W tym obszarze może się jednak zacząć i skończyć w dowolnym miejscu, a u niektórych osób w ogóle nie występuje.

Im dłuższa i wyraźniejsza linia, tym oczywiście lepiej dla jej posiadacza. Wskazuje bowiem na osobę pracowitą i ambitną, która z uporem dąży do osiągnięcia sukcesu i zapewne ów sukces osiągnie. Linia może się zacząć w połowie dłoni, zwiastując sukces na późniejszym etapie życia. Zwykle wskazuje to na trudną młodość, ale za to wróży, że osiągnięte uznanie będzie trwałe.

Jeśli linia Słońca biegnie do linii głowy, zapowiada szczęście i sławę już w młodym wieku. Jeśli zaś urywa się przed nią, choć biegnie od nadgarstka, wskazuje na niespodziewane spoczęcie na laurach. Występuje u osób, które świetnie się zapowiadają, ale w pewnym momencie rezygnują z dążenia do sukcesu.

Czytaj też: Te znaki zodiaku posiadają pozytywną energię. Jesteś wśród nich? Ludzie będą do ciebie lgnąć 

Linia Słońca — co wróży właścicielowi?

Linia Słońca wskazuje na zamiłowanie do piękna i kreatywność. Często pojawia się na dłoniach osób ze świata sztuki — muzyków, pisarzy czy malarzy. Linia postrzegana jest również jako zwiastun szczęścia i powodzenia w życiu. Może oznaczać, że fortuna przyjdzie do kogoś bez większego wysiłku, dzięki wrodzonym talentom czy wygranej na loterii. 

Warto jednak zwrócić uwagę, na której dłoni się znajduje. Jeśli na obu, dana osoba to prawdziwy szczęściarz. Lewa dłoń związana jest z przeznaczeniem — tym, co od nas niezależne. Prawa zaś wskazuje na wolny wybór człowieka i możemy z niej odczytać informacje dotyczące życiowej postawy.

Zobacz też:

Masz w portfelu taki banknot? Pod żadnym pozorem go nie wydawaj

Kobiety spod tych znaków najbardziej podobają się mężczyznom. Jesteś wśród nich?

Dla tych znaków zodiaku 2 połowa lipca będzie bardzo korzystna. Sprawdź, czy los będzie ci sprzyjał

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wróżby | przepowiednie