Reklama
Reklama

Mówią, że to najinteligentniejsze znaki zodiaku. Jesteś wśród nich?

W kontekście najbardziej inteligentnych znaków zodiaku każdy by chciał, aby to właśnie jego znajdował się na szczycie. Niestety liczba miejsc w czubie zestawienia jest ograniczona. Kto może powiedzieć o sobie, że jest jednym z najinteligentniejszych?

Zacznijmy od końca zestawienia. Na samym dole znajdują się Ryby. Osoby spod tego znaku jako ostatnie wyłapują żarty i ironię. Dzieje się tak dlatego, ponieważ często bujają w obłokach i rzadko schodzą na ziemię. Za nico mniej bystre czasem uważa się też Raki, ponieważ ich emocjonalność zazwyczaj przyćmiewa szybkie, zdroworozsądkowe myślenie.

Dość nisko w zestawieniu najinteligentniejszych znaków zodiaku znajdują się również Lwy. Powodem jest to, że dla nich nie ma znaczenia, po której stronie jest racja. Zodiakalne Lwy z góry uważają, że wiedzą wszystko najlepiej, co niezwykle często okazuje się dla nich zgubne. Teraz przejdźmy do znaków zodiaku, których najmocniejszą stroną jest właśnie inteligencja.

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: Wodnik

Dla osób, które znają się na horoskopach, nie będzie zaskoczeniem to, że na szczycie zestawienia najinteligentniejszych znaków zodiaku znajduje się właśnie Wodnik. Osoby urodzone od 21 stycznia do 18 lutego uwielbiają książki i zdobywanie nowej wiedzy oraz wykazują ogromny talent analityczny, umożliwiający im dostrzeganie rzeczy niedostępnych dla innych. Dodatkowo są pracowite, kreatywne i chętnie się uczą.

Czytaj również: To najbardziej uparty znak zodiaku. Nie trafią do niego żadne argumenty

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: Panna

Zodiakalne Panny to perfekcjonistki i perfekcjoniści. Osoby urodzone w terminie od 24 sierpnia do 23 września charakteryzują się też nieomylnym poczuciem logiki i praktyczności. Panny są uważane za ludzi dążących do ideału w każdym aspekcie swojego życia. Mają analityczny i bardzo chłonny umysł, są spostrzegawcze i błyskotliwe. Dlatego znajdują się na szczycie listy najinteligentniejszych znaków zodiaku.

Najinteligentniejsze znaki zodiaku: Koziorożec

Koziorożce to tytani pracy. Wiele czasu poświęcają na naukę i doskonalenie zdobytych już umiejętności, a do tego nigdy nie spoczywają na laurach. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są pilne, bystre i niezwykle ciekawe świata. Posiadają inteligencję na wysokim poziomie, a dodatkowo zdobywanie wiedzy często staje się sensem ich życia. 

Zobacz też:

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

Te znaki zodiaku są najbardziej rozrzutne. Oszczędzanie to dla nich prawdziwa męka

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku