Reklama
Reklama

Kobiety spod tych znaków są najatrakcyjniejsze. Przyciągają jak magnes

Dlaczego niektóre kobiety cieszą się dużo większym powodzeniem, niż reszta? Tak naprawdę długie włosy i nogi do nieba to nie wszystko. Dla większości mężczyzn kluczowe znaczenie ma charakter oraz naturalna energia, a na te, zdaniem astrologów, wpływ może mieć układ gwiazd w naszym horoskopie urodzeniowym. Podobno panie spod tych czterech znaków zodiaku przyciągają za magnes. Bije od nich niezwykła aura, przez którą uznawane są za najatrakcyjniejsze.

Teoretycznie nie możemy stwierdzić, jakie są najatrakcyjniejsze znaki zodiaku u kobiet, ponieważ każdemu mężczyźnie ma prawo podobać się inny typ. Preferencje danego człowieka mogą być także odmienne, w zależności od tego, jakiej partnerki szuka on w danym momencie swojego życia. 

A jednak astrologowie uważają, że istnieją pewne unikalne zachowania charakterystyczne dla niektórych przedstawicielek gwiezdnej dwunastki, przez które panowie ogólnie postrzegają je jako bardziej pociągające. Podobno panie spod tych czterech znaków zodiaku swoją naturalną energią przyciągają jak magnes płeć przeciwną.

Kobiety spod znaku Lwa przyciągają jak magnes. Są pewne siebie i nie owijają w bawełnę

Panie urodzone pod znakiem Lwa są uznawane za jedne z najatrakcyjniejszych w całym zodiaku. Zawdzięczają to nie tylko swojej niezwykłej urodzie i ognistemu temperamentowi, ale przede wszystkim ponadprzeciętnej kreatywności, charyzmie i pewności siebie. 

Zodiakalne lwice nie boją się również znaleźć w centrum uwagi i zawsze wyrażają wprost swoje zdanie w towarzystwie. To zadbane kobiety, które nie owijają w bawełnę i zawsze biorą na siebie pełną odpowiedzialność za swoje decyzje. Potrafią podkreślić swoje największe atuty i zamaskować ewentualne niedoskonałości odpowiednimi ubraniami. Imponują zwłaszcza tym mężczyznom, którzy chcieliby mieć obok siebie partnerkę o silnym charakterze i zdecydowanych poglądach.

Panie spod znaku Skorpiona są namiętne i tajemnicze. Flirtują jak femme fatale

Panowie szaleją również za kobietami spod znaku Skorpiona i nic dziwnego, skoro są piękne, namiętne i świadome własnej wartości. Ich najbardziej pociągającą cechą jest jednak tajemniczość. Z jednej strony wydają się otwarte, a podczas rozmów imponują wiedzą na różne tematy, a z drugiej nigdy do końca nie nie wiadomo, jakie są ich prawdziwe intencje. 

Kobiety spod znaku Skorpiona mają przenikliwe spojrzenie i po mistrzowsku manipulują swoją energią tak, by mężczyźni szaleli na ich punkcie. Tylko one w całym zodiaku mogą wydawać się zainteresowane i obojętne jednocześnie, a to bardzo pociągające. Flirtują niczym prawdziwe femme fatale i często robią to nieświadomie.

Może cię zainteresować: Te znaki zodiaku są najinteligentniejsze. To wtedy rodzą się prawdziwi geniusze

Z kobietami spod znaku Wodnika nie sposób się nudzić. Są niedostępne, a przez to bardzo kuszące

Bardzo atrakcyjne dla mężczyzn są również kobiety spod znaku Wodnika, który w astrologii zaliczany jest do żywiołu powietrza. Zamiast grać, wolą być w stu procentach sobą. Często przez całe życie pozostają młode duchem, są także zabawne i zarażają optymizmem, a ich naturalność, niezależność i żądza przygód sprawiają, że na co dzień nie sposób jest się z nimi nudzić.

Panowie lgną do nich jak pszczoły do miodu, ale wodniczki na ogół nic sobie z tego nie robią. Do momentu, gdy same nie zapragną stabilizacji, stronią od stałych związków. Wydają się równie nieuchwytne jak wiatr, a nie od dziś wiadomo, że im trudniejszy jest cel, tym bardziej kusi.

Zobacz także: Kochają przez całe życie. Te znaki zodiaku są stałe w uczuciach

Panie spod znaku Ryb przyciągają kobiecą energią. Roztaczają wokół siebie aurę niewinności

Większość mężczyzn nie potrafi przejść obojętnie obok kobiet spod znaku Ryb, które roztaczają wokół siebie aurę niewinności. Emanują naturalną kobiecą energią,, są wrażliwe, delikatne, a zarazem bardzo zmysłowe. 

Ujmują panów eteryczną urodą i urokiem osobistym. Można nawet powiedzieć, że rozbudzają w nich opiekuńczy instynkt. Mężczyźni szybko się w nich zakochują, a wielu z nich uważa Ryby za idealny materiał na żony lub wieloletnie partnerki. Podobne wrażenie robią na nich także panie spod znaku Raka.

Zobacz też:

Te trzy znaki zodiaku wyróżniają się szlachetnością. To prawdziwe anioły. Jesteś wśród nich?

Te 3 znaki zodiaku będą mieć wyjątkowe szczęście w marcu. Fortuna uśmiechnie się do nich

W ten dzień nigdy nie pożyczaj pieniędzy. Ściągniesz na siebie pecha i problemy finansowe

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku