Reklama
Reklama

Horoskop na weekend 12-13 sierpnia 2023. Zdrady i rozstania czają się na horyzoncie

Horoskop weekendowy pozwala sprawdzić, co przyniosą nam najbliższe wolne dni. Komu pod koniec drugiego tygodnia sierpnia los będzie sprzyjał, a kto powinien unikać ryzykownych ruchów? Księżyc w Raku może nieźle zamieszać w naszym życiu, dlatego przedstawiamy horoskop na weekend 12-13.08. dla wszystkich znaków zodiaku.

  • Oto horoskop na weekend 12-13 sierpnia dla wszystkich znaków zodiaku. Czego w najbliższe dni spodziewać powinny się Byki i Koziorożce, a czego Bliźnięta oraz Ryby? 
  • Sobotni Księżyc w Raku wyciągnie z nas głęboko skrywane emocje i uczucia. To dobry dzień na przemyślenia przed tym, jak w niedzielę planeta Wenus w koniunkcji ze Słońcem popchnie nas do zdecydowanych działań. 
  • Pod wpływem nietypowego układu kosmicznej energii będziemy bardziej skłonni do miłosnych wyznań i rozmów o tym, co nas boli. Wróżka Akira Moon przestrzega jednak, że może dochodzić także do rozstań lub poważnych konfliktów.

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Baran

Horoskop na weekend dla Barana (21 marzec - 19 kwietnia). Osoby spod tego znaku sporo ostatnio  pracowały, więc zasłużyły na odpoczynek. Warto zafundować sobie obiad na mieście lub spędzić czas na łonie natury. Rodzinny grill na pewno dobrze im zrobi pod warunkiem, że opanują nerwy podczas rozmów na niewygodne tematy, które mogą zostać poruszone na imprezach.

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Byk

Horoskop na weekend dla Byka (21 kwiecień - 22 maj). Dzięki spotkaniu z bliską osobą zodiakalnym Bykom w weekend uda się spojrzeć na nurtujący problem z zupełnie nowej perspektywy. Później powinny wyciszyć się i jeszcze raz przemyśleć w samotności swoje decyzje. Czasem lepiej jest zmienić zdanie, niż męczyć się w pracy lub związku bez przyszłości. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Bliźnięta

Horoskop na weekend dla Bliźniąt (23 maj - 21 czerwiec). Najbliższe dni będą pełne niespodzianek. Bliźnięta spotkają się z osobą, która mocno zawróci im w głowie swoją osobowością. Osoby w związkach muszą więc uważać, aby nie posunąć się za daleko. To, dla Bliźniąt jak potoczy się reszta miesiąca, zależeć będzie od decyzji podjętych przez nie podczas tego weekendu. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Rak

Horoskop na weekend dla Raka (22 czerwiec - 22 lipiec). Jako iż Raki uwielbiają piękne widoki, powinny urządzić sobie nocny piknik ze znajomymi. To okazja do podziwiania maksimum roju Perseidów na niebie. To także świetny pomysł na randkę, z kimś, kogo Raki lubią od dawna. Spadające gwiazdy stworzą romantyczną atmosferę, dzięki czemu łatwiej będzie im wyznać uczucia. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Lew

Horoskop na weekend dla Lwa (23 lipiec - 23 sierpień). Układ planet wzmocni emocje Lwa na tyle, że może doprowadzić go do poważnego konfliktu z drugą połówką. Niewykluczone, że na jaw wyjdą mroczne sekrety - jego lub partnera. Jeśli dojdzie do rozstania, to pomimo początkowego bólu w dłuższej perspektywie będzie to dobra decyzja. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Panna

Horoskop na weekend dla Panny (24 sierpień - 22 wrzesień). Panny powinny odpuścić sobie krytykowanie bliskich. Osoby spod tego znaku zodiaku często udzielają cennych rad. Niestety inni odbierać to jako wywyższanie się, przez co nie zyskują sympatii otoczenia. Jeśli wciąż chcą być lubiane, w najbliższe dni nie powinny więc wychodzić przed szereg. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Waga

Horoskop na weekend dla Wagi (23 wrzesień - 22 październik). Osoby spod tego znaku zodiaku powinny postawić siebie na pierwszym miejscu. Są przecież głównymi bohaterami swojego życia. Rodzina może im doradzać, jednak nie powinna decydować o ich losie. Jeżeli Wagi mają ochotę zmienić zawód, lub wybrać się w daleką podróż, powinny to zrobić. Wszechświat będzie im teraz sprzyjał. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Skorpion

Horoskop na weekend dla Skorpiona (23 październik - 21 listopad). Warto teraz dobrze przyjrzeć się ludziom w swoim otoczeniu. Wśród znajomych osoby spod tego znaku zodiaku od dawna kręci się ktoś, kto sabotuje jego działania. To wampir energetyczny, który odbiera mu życiowe siły i powodzenie. Jeśli Skorpionowi uda się zdemaskować zdrajcę, może liczyć na pomyślność w życiu osobistym i finansach. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Strzelec

Horoskop na weekend dla Strzelca (22 listopad - 21 grudzień). Nie od dziś wiadomo, że niektórych relacjach czujemy się gorzej, niż gdybyśmy byli sami. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny zakończyć związek, który nie daje im żadnej satysfakcji. Strzelec powinien dać sobie czas na poznanie własnych potrzeb i oczekiwań, aby później stworzyć relację, w której nie będzie czuł się jak zamknięty w klatce. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Koziorożec

Horoskop na weekend dla Koziorożca (22 grudzień - 19 styczeń). Najbliższe dni będą sprzyjać osobom pozostającym w stałych związkach, które pod wpływem układu planet zacieśnią więź ze swoim partnerem. Dla singli będzie to czas idealny na zawieranie nowych przyjaźni. Jeżeli tylko otworzą się na nowych ludzi, najbliższy weekend może zaowocować wartościowymi znajomościami.

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Wodnik

Horoskop na weekend dla Wodnika (20 stycznia - 18 luty). Szczerość jest podstawą każdej relacji. Odrzucenie zawsze boli, jednak nawet ono jest lepsze, niż wodzenie za nos. Osoby spod znaku Wodnika powinny wreszcie porozmawiać z osobą, która od dawna jest w nich zakochana. Trzeba postawić sprawę jasno tak, aby nie robiła sobie nadziei. Na dłuższą metę okaże się to dla niej korzystne. 

Horoskop na weekend 12-13.08.2023 - Ryby

Horoskop na weekend dla Ryby (19 luty - 20 marzec). To będzie szalony weekend, ale przecież raz na jakiś czas można pozwolić sobie na dobrą zabawę. Zwłaszcza jeśli to pozwala choć na chwilę zapomnieć o złamanym sercu i problemach w pracy. Taki reset może okazać się zbawienny dla zodiakalnych Ryb, które ostatnio sporo przeszły i po weekendzie znów będą musiały wziąć się w garść. 


Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskopy