Reklama
Reklama

Horoskop na pełnię Księżyca 31 sierpnia. 3 znaki zodiaku zapłacą za błędy

W nocy z 30 na 31 sierpnia przeżyjemy drugą pełnię Księżyca w sierpniu. Będziemy odczuwać przypływ intensywnych emocji związanych z powrotem niedomkniętych spraw z przeszłości. Ten niezwykły czas będzie trudny dla trzech znaków zodiaku, które będą musiały zapłacić za swoje dawne błędy. Oto horoskop na Pełnię Niebieskiego Księżyca w Rybach.

Niebieski Księżyc ( z ang. blue moon - coś rzadkiego, prawie niemożliwego) gości na niebie średnio co trzy lata, a po raz kolejny jego niezwykła moc da nam się we znaki najbliższej w nocy, gdy Luna w znaku Ryb zakończy cykl zodiakalny

  • Pełnia Niebieskiego Księżyca najintensywniejsza będzie czwartek 31 sierpnia o godzinie 3:37 czasu lokalnego w Polsce, ale na niebie oglądać można ją już dzień wcześniej od godziny 19:43. Wtedy też wszechświat ze zdwojoną siłą, zacznie przekazywać nam silną kosmiczną energię. 
  • Sierpniowa pełnia Księżyca w Rybach zachęci nas do tego, by spojrzeć w głąb siebie. W tym okresie nie będziemy w stanie ukrywać naszych prawdziwych uczuć, a pragnienia, które tłumiliśmy w sobie, odżyją w nas i mogą doprowadzić do zaskakujących zwrotów akcji. 
  • Oto horoskop na pełnię niebieskiego Księżyca dla trzech znaków zodiaku, które w najbliższym czasie będą musiały zmierzyć się ze swoją przeszłością. 

Rak (21 czerwiec - 22 lipiec): Musi wreszcie odciąć toksyczne relacje

Niebieski Księżyc pokaże Rakom nieznane oblicze osoby, która wcześniej wydawała się "bez skazy". Odkrycie mrocznego sekretu partnera lub bliskiego przyjaciela może sprawić im ogromny zawód. Na dłuższą metę złamane serce wyjdzie im jednak na dobre, bo przestaną idealizować ludzi, którzy tak naprawdę, tylko je wykorzystują.

Raki zrozumieją, że nie warto się męczyć, robiąc wszystko dla tych, którzy są przy nich tylko wtedy, gdy jest im to na rękę. Pełnia Księżyca w Rybach doda im doda sił, aby zakończyły najbardziej toksyczne znajomości i skupiły się na pogłębianiu relacji z osobami, którym naprawdę na nich zależy. 

Panna (23 sierpień - 22 wrzesień). Powinna posłuchać głosu serca

Panna zwykła słuchać głosu rozsądku, jednak pełnia Księżyca w Rybach utrudni jej kierowanie się logiką. Wszechświat postanowił dać jej okazję do tego, aby kluczową dla swojego życia decyzję podjęła nie głową, a sercem. 

Powinna więc wsłuchać się w swój wewnętrzny głos i schować dumę do kieszeni, aby móc odnowić kontakt z osobą, która wciąż jest dla niej ważna. W końcu dalsze tłumienie tak silnych uczuć może przynieść Pannie więcej długoterminowych szkód, niż ewentualne odrzucenie, z którym zawsze trzeba się liczyć.

Ryby (19 luty - 20 marzec): To dobry czas, by zaczęły myśleć o sobie

Pełnia Księżyca w Rybach będzie w tym roku najlepszym czasem dla osób spod tego znaku zodiaku. Pod wpływem nietypowego układu planet pozytywne strony ich osobowości rozkwitną. Ostatnie kilka tygodni nie były dla nich łatwe. Ryby musiały sobie wiele przemyśleć, jednak teraz przestaną targać nimi wątpliwości. 

Osoby spod znaku Ryb we wrzesień wejdą z podniesioną głową. Staną się jeszcze bardziej kreatywne i zrozumieją, czego tak naprawdę pragną od życia. Wzmocni się także ich intuicja. Wszechświat doda im odwagi, aby zaczęły stawiać siebie na piedestale. Niektórym może się to nie podobać, jednak nikt (poza nimi samymi) nie będzie w stanie powstrzymać ich przed spełnieniem marzeń.

Zobacz też:

Te znaki zodiaku mogą liczyć na zastrzyk gotówki w czerwcu. Jesteś wśród nich?

Włóż kilka liści pod wycieraczkę. Szybko się przekonasz, że warto

Czerwiec będzie trudny dla tych znaków zodiaku. Czekają je miłosne zawirowania

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: znaki zodiaku | horoskopy